Selimiye Satılık Arazi // Gönenç Emlak Marmaris

Otuz yıla yakın Selimiye Emlak piyasasında şirketimiz Selimiye satılık arsa fırsatı ve gayrimenkul profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Fırsatı

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  71
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1340
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Parsel

Otuz yıla yakın Selimiye Emlak piyasasında şirketimiz Selimiye satılık arsa fırsatı ve gayrimenkul profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Satışa sunulan parselin mevcut durumda kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Ana caddeyle arasında sadece bir parsel vardır. Yatırım amacıyla ideal konuma sahip olan gayrimenkul deniz görmektedir.

İmar Durumu

Hafif meyilli olan Selimiye satılık arsa Datça Bozburun plan hükümlerine tabidir. 1/25.000 ölçekli Revizyon imar planı kapsamındadır. Herhangi ruhsat çalışmaları için Marmaris Belediyesi yetkilidir. Tapu müstakil şahıs tapusudur. Bilindiği üzere, en basit anlatımla kadastro yoluna sınırı olan parseller sit alanında değilse, Kıyı Kenar Şerit Kanunu koşulları dışındaysa iki katlı ev yapma yasal hakkı olabilir. Aksi durumda imar çalışmalarının gelişimi beklenir. Bu beklentinin fiyatı vardır. Risk ne kadar yükselirse kar oranı da o kadar yüksek olacaktır. Selimiye satılık arsa yatırım amacıyla alınması kar fırsatı sağlayabilir. Bölgede gayrimenkuller sürekli prim yapma potansiyeline sahiptir. Satışa çıkarılan taşınmaz için randevu üzerine yer gösterme yapılır, bilgi verilir.

Yatırım Kazandırır

Muğla ve Marmaris çevresinde gayrimenkul satışları ve kiralama konusunda 27 yıldır hizmet veren şirketimiz sektörde öncü firma olarak faaliyetine devam etmektedir. Selimiye satılık arsa, villa, ticari taşınmaz gibi gayrimenkullerini satmak isteyenleri alıcılarla hızlı buluşturmak pazarlama çalışmamız avantaj sağlamaktadır. Taşınmazın satış fiyatının tespitlni yapmak, her iki tarafın da hakkını gözeterek devir işlemleri yapmak gibi konularda müzakere deneyimlerimiz kazanç sağlar.. Bu özellikleriyle arsa, villa ve iş yeri satmak ve almak isteyenlerin ilk aklına gelen adreslerden birisinin firmamız olması tesadüf değildir.

Gayrimenkul Piyasası

Aynı şekilde bölgede gayrimenkullerin satılması yanı sıra kısa ya da uzun süreli değerinde kiralanması sağlanır. Firmanın teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde takip etmesi ve çalışma alanlarında sürekli kullanması sektörde çeyrek aşırı geçen süre faaliyetinde destek olmuştur. Her geçen gün değişen ticaret koşullarına uyumlu dijital dünyada varlığını korumak amacıyla çalışmalar yapılmaktadır.

Selimiye Çevresi Danışmanlık Desteğimiz

Şirketimiz Muğla ve Marmaris çevresinde eğitimli ve uzmanlaşmış ekipleriyle çalışır. Tüm çalışanlar için verilen eğitimler zaman zaman yenilenir ve iç hizmet kursları düzenlenir. Etik kurallar içinde kalmak ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için özen gösterilir. Kazanç ikinci planda kalır ve prensiplerinizle verilen hizmet kalitesi öne çıkarılırsa para zaten onu takip eder. Firma değerini belirleyen temel öge ısrarla belirtiyoruz hizmet kalitesidir. Bu bilinçle hareket edilirse alıcı satıcı ve firmamız memnuniyet zinciri oluşturur.

Güvenilir Değer Tespitleri

Şirketimizin çalışma alanları içine satışı yapılacak gayrimenkullerin satış fiyatının tespit edilmesine dair faaliyet mevcuttur. Gayrimenkullerin değer tespitleri sertifikalı ve devlet denetimine tabi olan uzmanınca yapılır. Yapılan tespitlerde adil davranılır. Ancak reel piyasa değeriyle uzman tespitlerini karşılaştırmakta fayda vardır. Özellikle konut kredisi kullanımı amaçlı taşınmaz değer tespitlerinin reel piyasa satış fiyatlarından %10-35 oranında daha az kıymet biçildiğini biliyoruz. Selimiye satılık arsa konusunda her parsel nevi şahsına münhasır özellik taşıdığı için değer tespitinde yerel piyasanın ve rayiç değerlerin çok iyi takip edilerek bilinmesi gerekir. Bu nedenle satılabilir satış fiyatı tespiti hızlı satış için doğru orantılı avantaj sağlayacaktır. İsteklerinizi ve sorularınızı lütfen iletişim sayfamızdan iletiniz. Bölgeden haberler almak için ücretsiz bülten üyeliğinizi sayfamızın sağ alt bölümünden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita