Selimiye Satılık Arsa Arazi Tarla // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa ilanı yatırımcılar için ideal getirisi beklenen gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Arazi Tarla

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  59
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  820
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Arsalar

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa ilanı yatırımcılar için ideal getirisi beklenen gayrimenkul. Parsel kadastro yoluna sahip değildir. İmar çalışmaları kapsamında yolun açılması bekleniyor. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.Randevu ile satılık arsa gösterilir. Lütfen, satilik kiralik köy evi daire konut imarlı arsa otel villa taleplerinizi gonencemlak ofisimize bildiriniz.

Danışmak kazandırır.

Selimiye Köyü'nde satılık yola cepheli bir parsel ardında bulunan arsa. Köy yerleşim alanı içinde bulunmaktadır. Konut veya ticari inşaat yasal olarakhenüz yapılamaz. Resmi tapulu olan bu gayrimenkul için, alıcı satış öncesi hudutların poligon nokta tespitlerinin yapılması, giderleri tarafına ait olmak üzere parselin kesin yer belirlemesini yapabilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. Randevu ile firma yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir.

Gönenç Emlak

Daha çok bilgi resim, geçiş dönemi yapılaşma koşullarını öğrenmek için lütfen bize ulaşınız. Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmeniz önerilir. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Satilik kiralik daire konut arsa otel taleplerinizi Gönenç Emlak Marmaris şirket ofisine bildiriniz. Danışmak kazandırır.

01.01.1994 tarihinden beri profesyonel danışmanlık hizmeti veren şirketimiz uzman ekip tarafından yönetilir. Firmamız alışverişte güvenlik konusuna özel önem verir. Arsa satışlarında satılan parsel, gösterilen yer midir?  Bu soru hayati derecede öneme sahiptir. Bu nedenle GPS veya kazık çakma yöntemi ile parselin hudutlarının belirlenmesi gerekir. Harita mühendislik bürosu yetkilisi kısa sürede işlemi yapabilir. Yapılması gerektiğini alıcı ve satıcıya ısrarla tavsiye ediyoruz. Kötü rüya görmemek için gözümüz açık olsun. 25 yıldır neler görduk duyduk yazsak kitap olur. Unutmayalım; kontrol güvene mani değildir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita