Selimiye Satılık Arsa Arsalar Muğla /Gönenç Emlak Marmaris

Yatırımcılar için fırsat niteliğinde Selimiye satılık arsa arsalar Muğla çevresi ilan bilgileri verilmektedir.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Arsalar Muğla

 • İlan No
  660
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2535
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi yola cepheli sınırı bulunan 2.535m2  ev ve müştemilat yapmaya uygun konuma sahip  ev proje hazırlığı yapılmış, deniz gören satılık arsa. 

Parsel 18 maddeden oluşan ve Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsadır. 

Detaylı bilgi almak istenirse bize ulaşınız. Randevu temin edilerek yer gösterilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8 Temmuz 2003 tarihli tebliğine göre yapılır. Güvenli bir satış gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Satılık arsaya talip olan alıcıyla birlikte Özel idare ,Tapu müdürlüğü, Kadastro müdürlüğü'nden belgeler kontrol edilir. Arsaya harita mühendisi getirilerek CPS ile veya kazık çakma yöntemiyle tesbit işlemi ücreti alıcıya ait olmak üzere yaptırıldıktan sonra satış işlemi yapılacaktır. Yetkilendirildiğimiz taktirde arsa için imar durum belgesi alım prosedür ve takibi emlak şirketimiz tarafından ücret karşılığı yapılmaktadır.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek üzere; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Mugla Selimiye satılık arsa ve konut villa otel müstakil ev arsalar ile Mugla çevresi gayrimenkul bilgileri Gönenç Emlak Marmaris ilanları düzenli güncellenerek veriliyor. Ayrıca; Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları köy evi müstakil ev satilik villa bilgilerine de yer verilmektedir. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gönenç Emlak

Yatırımcılar için fırsat niteliğinde Selimiye satılık arsa arsalar Muğla çevresi ilan bilgileri verilmektedir. 25 yıl üzerinde süreden beri bölgemizde profesyonel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Portföyümüz düzenli güncellenmektedri. İlanlarımız XML, özet akışı ise RSS sayfalarımızdan izlenebilir. Son kayıt edilen ilan bilgileri Marmaris Bülteni tarafından sunulmaktadır. Bülten üyeliği ücretsizdir. Bilgi edinme öncelik avantajı, piyasa analizi ve duyuruları almak amacıyla yararlanmanız önerilir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita