Selimiye Satılık Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris'e 40km mesafede bulunan Selimiye Köyü' nde 1150m2 arsa satılıktır.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  540
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1150
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Arsalar

Marmaris'e 40km mesafede bulunan Selimiye Mahallesi'nde 1150m2 arsa satılıktır. Deniz manzaralı arsa köy yerleşim alanı içindedir. İçinde su bulunan kuyusu mevcutdur.Denize uzaklığı 160 metredir. Kadastro yoluna sınırı bulunmamaktadır. Yanından geçen niteliğini yitirmiş derenin yol olarak tescili beklenmektedir. 

Randevu alınarak gayrimenkul şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Arsa arazi tarla satın alıken bazı bilgileri edinmeniz gerekir. Son çıkarılan toprak kanunu yanı sıra 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı hakkında araştırma yapmalısınız. Tapu kaydı ile kütükten kontrollerin yapılmış olması sağlıklı işlem için yararlıdır.  

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Daha kapsamlı bilgiler haber sitemizde ve sektörde bilgi paylaştığımız bloglarda yer almaktadır. Nitekim sitemizde yeni açtığımız bölüm Haberler ve Duyurular sektöre yönelik güncel bilgilerin paylaşılması için oluşturduk. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gönenç Emlak 

Firmamız güney sahillerinde yapılanmıştır. Datça-Fethiye sahil kuşağı hizmet alanımızdır. Merkez Ofisimiz Marmaris olup şirket kuruluşundan beri 27 yılı aşan süredir ayni adresten yönetilmektedir. Şirketimiz  Muhtar senedi ile Selimiyede gayrimenkul satmaya başlamış, ardından kadastro geçmesi ile resmi tapu ile işlem yapmıştır. Bu dönem Bayındırlık ve İskan Dairesi Müdürlüğü'nün verdiği ruhastla yapılaşma görülür. En yoğun dönem G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Yönetmeliği ile Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü yönetiminde yaşandı.

Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca Selimiye Köyü Mahalle olmaya terfi etti. Revizyon Planı onaylandıktan sonra bu güne geldiğimizde talebin hala canlı olduğu görülmektedir. Yatırımcılar için fırsatlar bugün de vardır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita