Selimiye Satılık Arsa Arazi Tarla // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi tavsiye ettiği Selimiye satılık arsa yola cepheli villa inşaatına uygun denize yakındır.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  63
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1400
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %15
 • Kaks
  %30
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Selimiye

Gönenç Emlakçılık Şirketi tavsiye ettiği Selimiye satılık arsa yola cepheli villa inşaatına uygun denize yakındır. Köy yerleşim alanı içinde bulunmaktadır. Konut veya ticari inşaat yasal olarak yapılabilir. 170 m2 taban oturumuna sahip iki katlı bina inşaatı mümkündür. 

Resmi tapulu olan bu gayrimenkul için, emlak sahibi imar durum belgesi ve hudutların poligon nokta tesbitlerinin yapılması, giderleri tarafına ait olmak üzere satışını yapmaktadır. Bu giderler fiyata dahildir. Çıplak arsa olarak satın almak istenirse fiyat daha uygun olarak satılır. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüşmesi sağlanır. Randevu alınarak yetkili tarafından Selimiye satılık arsa parseli gösterilir. 

Geçiş dönemi yapılaşma koşullarını içeren kriterler 30 Mart seçimleri ardından Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince,  İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldığı için değişmiştir. Marmaris Belediyesi bu konuda yetkilidir. Geçerlilik süresi bir yıl olan imar durum belgesi parselini satmak isteyenler için avantajlıdır. Mülkünüzün değerini  yanılmadan hesaplamayı, satış sürecini hızlandırmayı sağlar. Belediyeden bu belgeyi alabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için, tapu, kimlik ile lisanslı Harita Ofisinden röleveli çap alarak, harç ödediğiniz banka dekontu belgeleri gereklidir. Selimiye satılık arsa alımlarında tavsiye edilen bu belgenin alınması ayni zamanda satış hızlandırıcı etkiye sahiptir.

Yer Gösterme

Beğendiğiniz iandaki parsel hakkında ön görüşme ardından daha çok bilgi almak ve parseli yerinde görmek isteğiniz karşılanır. Şirket yetkilisi bilgi vererek gayrimenkulü yerinde gösterir. Bu amaçla ücret talep edilmez. Randevu alınması ve tutanak tanzim edilmesi yeterlidir. Verilen hizmetin belgelenmesi amacıyla işlem kayıt altına alınır. Satış gerçekleştiği taktirde firma tarife üzerinden komisyon talep hakkı doğar. İmzalamayana hizmet verilmez.Bu işlemi firmamız T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 59 numaralı 2003 tarihli yönetmeliğine uygun olarak gerçekleştirir.

Alıcı ile satıcı anlaştığı taktirde yerin kesin belirlenmesi amacıyla GPS veya kazık çakma yöntemi kullanılması tavsiyemizdir. Marmariste harita mühendisi desteği alarak yaptırmak önemlidir. Bu hizmet bedeli alıcı tarafından genellikle yapılır. Geçmişte parsel sahibinin kendi yerini yanlış gösterdiği ortaya çıkmıştır. Satış olduktan yıllar sonra farkına vararak burası beim aldığım yer değil diyenleri de gördük. Güvenli satış önemlidir.   

Gönenç Emlak

01.01.1994 tarihinde şirletimiz Marmariste kuruldu. 25 yıl üzerinde süredir profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren uzman ekipten oluşan firmayız. Satışa çıkarılan arsa arazi tarla koy konut ilanları elektronik ortamda portföyümüzden web sitesi üzerinden yayınlanır. Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmeniz önerilir. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Selimiye satılık arsa hakkında ve  daire konut arsa otel taleplerinizi Gönenç Emlakçılık Marmaris Şirket Merkez ofisine bildiriniz. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita