Selimiye Satılık Arsalar Muğla

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi nezih mevkide deniz gören satılık arsa satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsalar Muğla

 • İlan No
  350
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  722
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiyede Satılık Parsel

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi nezih mevkide deniz gören satılık arsa satışa çıkarıldı. İmar durumu açısından özellikleri; 722m2 metraja sahip olan gayrimenkul K.G.A. Köy Gelişme Alanı kapsamında kalmaktadır. Bu nedenle; inşaat kriterlerine uymamaktadır. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları 5.000m2 ya da üzerinde parsel şartı getirmişti. Bunun yanı sıra, kadastro yoluna da sınırının olması gerekmektedir. Oysa; Köy Gelişme Alanı kapsamında kalan arsalar 400m2 veya üzerinde olmayı gerektirmektedir. Şimdi yeni kriterler geçerlidir. 

30 mart yerel seçimleri ardından yasa gereği Mugla İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. İnşaat ruhsatı veren ise, kurum Büyük Şehir Belediyesi olarak yetkilendirildi. 30 Nisan 2014 tarihinde Datça Bozburun Revizyon Planı askıdan indirildi. İmar çalışmalarının hızlandığı anlamı çıkarılan bu gelişme fiyatlarda dalgalanma yarattı. Selimiye satılık arsalar fiyatlarında artışlar görülmektedir. Lokasyon açısından sahip olduğu konum emlak değerini belirlemektedir. Her satışa sunulan emlak muhtelif amaçlara yönelik verdiği karşılıkla değerini bulmaktadır. Selimiye satılık arsalar hakkında sorularınızı lütfen iletiniz.

Yer Gösterme

Ön bilgiler alındıktan sonra parseli yerinde görmek isteyenlere firma yetkilisi tarafından ayrıntılı bilgi verilerek yer gösterilir. Yapılan yer gösterme için her hangi bir ücret talep edilmez. Ancak verilen hizmetin kayıt altına alınması gereklidir. Bu amaçla, yeri gören ve gösteren arasında iki nüsha belge tanzim edilir. Bu işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğine uygun yasal olarak yapılır.

Gönenç Emlak

Güney sahilleri ve Marmaris çevresi profesyonel emlak danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından 25 yıl üzerinde süreden beri aktif olarak verilmektedir. Alıcı satıcı buluşma platformu olan inter aktif bilgi bankası niteliğindeki izlediğiniz site şirketimizin resmi yayın organıdır. Portföyümüzde Muğla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları yer almaktadır.

Bilgiler mülk sahipleri ve üçüncü kişilerden temin edilmiştir. Düzenli olarak sitemiz güncellenerek yenilenmektedir. Selimiye satılık arsalar yanı sıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralık ev ile birlikte köy evi müstakil ev satilik villa yazlık konut tipinde gayrimenkul seçeneklerini izleyebilirsiniz. Sürekli yeni ilan kayıtları siteme girilmektedir. Sosyal medya üzerindeki şirket adına alınmış hesaplarda duyuruları takip etmeniz mümkündür.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita