Selimiye Satılık Emlak Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Selimiye satılık arsa arazi ilanları ve deniz manzaralı yasal olarak inşaata uygun villa yapılabilir satılık net parsel.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Emlak Arsa

 • İlan No
  657
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  760
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Selimiye

Deniz manzaralı yasal olarak inşaata uygun, 85m2 tabana oturan iki katlı villa yapılabilir satılık net parsel. Köy yerleşim alanı içinde kalan parsel, önü kapanmaz, kadastro yoluna cepheli konuma sahipdir. Denize olan uzaklığı 360 metre, Bozburun ana cadde mesafesi ise 270 metredir. Çevresinde evler bulunmaktadır. Elektrik, su, yol gibi alt yapı hizmetlerine sahipdir. Şahıs tapulu olup satış için hiçbir engel bulunmamaktadır.

Bilindiği gibi, geçiş dönemi yapılaşma koşulları, kriterlere uygun olan gayrimenkulleri tarla vasfından imarlı parsel statüsüne taşımaktadır. Datça bozburun plan hükümleri yönetmelik değişikliği 2007 yılından beri bu olanağı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için www.selimiyeemlak.net sitemizde imar bilgileri sayfamızdan alabilirsiniz. Portföyümüzde Selimiye satılık emlak ve Selimiyede satilik arsa bilgileri ile villa yazlik konut müstakil ev imarlı arsa gayrimenkul ilanları yer alıyor.

Gönenç Emlak

1994 yılından beri Marmaris merkezde emlakçılık hizmeti veren şirketimiz, Selimiye şubesi ile bölgesel çalışmasını geliştirmektedir. Satilik kiralik daire arsa bilgileri güncel yayınlanmaktadır. Müstakil ev, köy evi, villa bilgileri portföyümüzde yer almaktadır. Bu ilan hakkında sorularınız için lutfen bize ulaşınız. Gönenç Emlak yetkilisi tarafından randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 8 Temmuz 2003 tarihli tebliğinde belirtildiği gibi yapılır. Yer Gösterme Zaptı tanzim edilerek bilgi verilir. Bu işlem için ücret alınmaz. Alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Güvenli bir satış için yıllardan beri bu tutum prensibimiz olmuştur. Danışmak kazandırır.

Selimiye satılık arsa arazi ilanları ve deniz manzaralı yasal olarak inşaata uygun villa yapılabilir satılık net parsel. daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita