Selimiye Satılık Arsa Arazi // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ilanları ve firmamız tarafından satışa çıkarılan arsa bilgileri veriliyor.

Emlak Danışmanı

İmarlı Parsel

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  700
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  717
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Parseller

Mugla Marmaris Selimiye Mahallesi 'nde şirketimiz tarafından özel lokasyona sahip arsa satışa çıkarıldı. Sahilde kıyıdan 130m, ana yola 60m mesafede bulunan önü kapanmaz deniz manzaralı arsa villa sahibi olmak isteyenler için ideal konumdadır. Satılık parsel, kadastro yoluna parselin bir tarafı boydan sınıra sahiptir.

Gayrimenkul Yatırımı

Köy yerleşim hudutları kapsamında kalmakta olan emlakın çevresinde konutlar bulunmaktadır. Lokantaların bulunduğu sahilde, plaja dört dakikalık yürüyüşle ulaşmak mümkündür. Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ilanları  ve Gönenç Emlakçılık Marmaris Firması tarafından satışa çıkarılan arsa bilgileri veriliyor. Piyasa rayiclerine göre değerinde fiyatla sunulan parsel için randevu temin edilerek şirketimizden yetkili tarafından gösterilir, bilgi verilir.

Selimiye Mahallesi

Şirketimiz 28 yıl üzerinde süreden beri Selimiyede arsa pazarlama ve satış aktif faaliyetinde bulunmaktadır. Zilliyetlik ile hak kazanılmış gayrimenkulleri Muhtar senedi ile sattığımız günlerden yirmi yıl içinde pek çok değişiklik yaşandı. İlk olarak kadastro geçmesi ile resmi tapular verildi. Belediye hudutları dışında kalan, önceleri Muğla İl İmar Müdürlüğü Bayındırlık ve İskan Dairesi 'ne bağlı Bulunan Selimiye Köy statüsünde bulunmaktaydı. Daha sonra ayni konumu devam ederken Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü 'ne yetki verildi. 2008 yılında bu kurum G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Yönetmeliğini çıkardı. Kadastro yoluna sınırı olan parseller arsa statüsü kazandı. Selimiye gayrimenkul piyasa hareketleri izlenirken, yasal yapılaşma süreci yanında ruhsatsız konutların devlet tarafından yıkımını da gördük. 30 Mart yerel seçimleri ardından, Muğla Büyük Şehir sistemine geçince, 6360 sayılı yasa gereği, 500 kişi üzerinde nüfusu olan köyler mahalle oldu. Selimiye Mahallesi bu kez Marmaris Belediyesi 'ne bağlandı.

İmar Haberleri

İmar durumu açısından; Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir. Bir bütün içinde alınan planda, sit, D.K.K.A. vb özellikler ile çıkarılmış kanun, yönetmelikler birlikte kapsamlı olarak değerlendirilerek korundu. Nitekim, 30 Nisan 2014 tarihinde; 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı askıdan indirildi. Bölgede bu gelişme imar çalışmalarının hızlanacağı beklentisini oluşturdu. Piyasalar beklentiyi hemen fiyatlara yansıtarak etiketledi. Nitekim, ardından planın onaylandığı, fiyat trendinin yüksemeye devam ettiğini belirtelim. İnşaat ruhsatı Belediye tarafından verilmektedir. Yaşanan sürecin tüm aşamalarında şirketimiz, Selimiye satılık arsa arazi sektöründe aktif olarak yer almıştır.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Marmariste ilk online gayrimenkul danışmanlık şirketini, şirketimiz kurucuları 1992 yılında faaliyete geçirmiş, iki yıl hizmet verilmesi ardından, 1994 yılında hisselerin tamamı ailemize ait olan şirketimiz, Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Bu güne değin aktif olarak hizmetine devam etmektedir. Portföyümüz zengin içerik, seçenekler sunmaktadır.

Fırsatlar Devam Ediyor

Nitekim, portföyümüz, Muğla Marmaris sahillerde daire konut ve Marmaris arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari güncelleme yöntemiyle yenilenerek sunulmaktadır. Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ilanları ve Gönenç Emlakçılık Marmaris Firması tarafından satışa çıkarılan ilan bilgileri veriliyor. Selimiye satılık arsa ile birlikte, Marmariste  daire ve Marmariste kiralik ev ilanlarımız köy evi mustakil ev yazlik konut arsa tipi gayrimenkul bilgilerini de vermektedir. Sosyal medya üzerinden duyurularımızı takip edebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita