Selimiye Satılık Köy Evi

Yola cepheli 775m2 arsa içinde taş ev bulunan satılık köy evi.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Köy Evi

 • İlan No
  215
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  775
 • Oda Sayısı
  1+1
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Selimiye Marmaris

Yola cepheli 775m2 arsa içinde taş ev bulunan satılık emlak. Restorasyon yapılabilir. Ancak, yasal olarak iki katlı villa inşaatı mümkündür. Taban oturumu 85m2 olmak üzere 170m2 ev yada 25 m2 müştemilat yapılabilir. 

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2007 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsaya sahip olan emlak. 

İmar Durumu

Kadastro işlemleri tamamlanmıştır. Ysa gereği 500 kişi ve üzerinde sürekli ikamet edilen köyler mahalle oldu. Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince imar ile ilgili çalışmalar Marmaris Belediyesine bağlandı. Artık inşaat ruhsatları verilen merci Belediyedir. Daha önce bu yetki Muğla İl İmar Müdürlüğü'ne aitti.

Köy evlerine olan talebin nedeni, kaçak durumunda ev satın almak yerine, şu kadar m2 arsa içinde kargir ev olarak tescili yapılan tapu ile kaçak durumundan kurtulmak idi. Önce Revizyon İmar Planının onaylanması ardından imar barısının çıkarılması üzerine köy evleri talebi azaldı. Zaten geçmişte köy olan yerlerin çoğu artık mahalle statüsüne sahiptir.

Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Randevu ile gayrimenkul gösterilir. Güvenli satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. Satilik kiralik daire konut arsa bilgileri güncel yayındadır. Köy evi, müstakil ev, villa bilgileri portföyümüzde mevcutdur. Danışmak kazandırır.

Gönenç Emlak

01.Ocak.1994 tarihinde kurulan şirketimiz Selimiye emlak piyasasına kuruluşundan beri hizmet vermektedir. Pazarlama çalışmalarımız, muhtar senedi döneminden bu güne devam etmektedir. Güvenli alış veriş önemlidir. Satılan ar arazi tarla tipi gayrimenkul için doğru yer satıldığından şühe duymamak gerekir. Bu nedenle mühendis tarafından kazık çakma veya cps ile parselin belirlenmesine önem veriyoruz. 

Portföyümüzü akıllı telefonlarda görebilirsiniz. Son kayıt edilen ilanları şirketimize ait bloglar, haber siteleri ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Aradığınız özellikte ilanları sitemizde göremediğiniz taktirde isteğinizi iletiniz. bazı müşterilerimiz muhtelif nedenlerle satılık gayrimenkul pazarlamasının gizli yapılmasını istemektedir. Saygı duyarak bu yönde hareket ediyoruz. Sunumlarımız için isteklerinize ulaşabilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita