Selimiyede Satılık arazi // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris den 45 km mesafedeki Selimiyede satılık arazi satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Selimiyede Satılık arazi

 • İlan No
  324
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  626
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Köyü

Marmarisden 45 km mesafedeki Selimiye de satılık arazi satışa çıkarıldı. Konut imarlı arsa statüsünde olmayan gayrimenkul yatırım için uygundur. Muğla Özel İdare İl Müdürlüğü'nün G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yeni yönetmeliği bilindiği gibi pek çok araziye konut imarlı arsa statüsü kazandırdı.

Satışa çıkarılan emlak ise; K.G.A Köy Gelişme Alanı hudutları içinde kalmaktadır. Ev inşaatı yapılabilmesi için gereken kriterlerden birisi, 5.000m2 asgari yüzölçümüne sahip olmak şartı olduğundan emlak arazi konsepti içinde kalmaktadır. Ancak Buna karşın; yine de gayrimenkulün sahip olduğu değer mevcutdur. Badem, zeytin ağaçı yetiştirmek, arı kovanı yerleştirmek, karavan ile kullanım gibi muhtelif amaçlarla değerlendirilebilir. Kaldı ki; imar çalımaları sonuçlandığında yeni değer oluşacağından yatırıma potansiyel açıdan olumlu bakılabilir.Sormak istediğiniz; Selimiyede satılık arsalarkonusunda, daha detay bilgiler iletebiliriz. Arazi kadastro uygulaması tamamlanmış ve resmi tapuludur.

Marmaris Gonenc Emlak

25 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Marmaris çevresi ve Selimiye Köyü için özel önem vermektedir. Gayrimenkul sektöründe kendi talebini yaratan bölgeler kapsamında olduğundan ilgimiz taleple doğru orantılıdır. İnteraktif bilgi bankası niteliğinde sitemiz alıcı ve satıcı buluşma platformu oluşturmaktadır. Öneri, eleştiri, yorum ve istekleriniz platformun yönünü belirleyecek zenginliğe katkıdır. Lütfen isteklerinizi iletiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita