Selimiyede satılık Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

45 km mesafede bulunan Selimiyede satılık arazi lebiderya deniz manzaralı ana caddeye yakın yatırımcılara uygundur.

Emlak Danışmanı

Selimiyede satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  15
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  3405
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Marmaris Selimiye

45 km mesafede bulunan Selimiyede satılık arazi, lebiderya deniz manzaralı, ana caddeye yakın, yatırımcılara uygundur. İmar geldiğinde yüksek prim potansiyeli özelliklerine sahip, satılık arsa. 

Selimiye şubemizden resmi sahıs tapulu olan gayrimenkul randevu alınarak yer gösterme işlemi yapılır. Güvenli bir satışın temini alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesiyle mümkündür. 

Selimiye emlak, imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak; hazırladığımız www.selimiyeemlak.net sitemizde detay bilgileri izlemekle kolaylaşacaktır. Satılık arsalar hakkında öğrenmek istediklerinize, her iki sitemizden bizlere de ulaşmanız mümkündür. Pusulanız doğru bilgi olsun. Lütfen, müstakil ev, kiralık ev, villa isteklerinizi gonencemlak ofisine iletiniz. 

Gönenç Emlak 
Sizlere telefon, elektronik posta, bülten yanısıra gayrimenkul sektörüne yönelik en son kayıt ettiğimiz emlakı anında size ulaştıran özet akış sistemi olan RSS sitemini de kullanıyoruz. Bunun dışında görüşlerimizi yansıttığımız bloglar bilgilerin iletilmesi periyodik olarak kullanılmaktadır. Gonencemlak club üyeliği ücretsiz olup satılık kiralık gayrimenkul bilgilerinin sizlere en hızlı bir şekilde iletilmesi yıllar içinde yaratılmıştır.

Portföyümüzde bulunan güncel emlak bilgileri bu ağ içinde, her zaman yüzyüze görüşmeyi öncelikli olarak ele alan bir platformdur. Bu platform bizim sizlerle, sizlerin alıcı ve satıcı olarak profesyonel aracılığımızla birbirinizle buluşmasını temin etmektedir. Satılık villa, köy evi, tipinde gayrimenkul taleplerinizi lütfen bildiriniz. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita