Selimiye Satılık Arsa Arazi Tarla // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Merkezden araçla 45 dakika mesafedeki Selimiye Mahallesinde satışa çıkarılan Selimiye satılık arsa arazi tarla bilgileri veriliyor.

Emlak Danışmanı

Selimiyede Satılık Emlak

 • İlan No
  135
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1003
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arsa Arazi

Marmaris Merkezden araçla 45 dakika mesafedeki Selimiye Mahallesinde satışa çıkarılan   Selimiye satılık arsa arazi tarla bilgileri veriliyor. Kadastro yoluna sınırlı parsel olmadığı için geçiş dönemi yapılaşma koşullarına uygun değildir. Yatırım için düşünülebilir gayrimenkul olduğunu söylemek mümkündür. İmar geldiğinde %40 kamuya terk sonrası 600m2 net konut imarlı parsel beklentisi oluşabilir. Zaten kar olgusu bu beklenti üzerine kurulur. Gayet doğal olarak risk almak anlamını taşır. Beklenti gerçekleşmeyebilir. Daha da kötüsü olabilir. Ancak; ticaret yapanlar bilir ki kar ile zarar kardeştir. Yatırımcıların kazancı öngörüleri ve bölge hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmalarıdır.

Fırsatlar Devam Ediyor

Selimiye  kadastro çalışmaları tamamlanmıştır. Nitekim Selimiye satılık arsa ilanında yer alan  parsel mevcut yapılaşma koşulları kriterlerine şu aşamada uygun durumdadır. İmar geldiğinde yasal olarak çekme mesafeleri alındıktan sonra inşaat alanı içine iki katlı villa, müstakil ev inşaatı yapılabilir. Gayrimenkul ciddi alıcılara, şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli bir alışverişin gerçekleşmesi amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satışı gerçekleştirmek üzere anlaşma temin edildiği taktirde satış öncesi GPS veya kazık çaktırma yöntemi ile hudut tesbiti yaptırılması yönünde destek tarafımızdan temin edilir. Harita mühendisi parseli yerinde tesbit eder. Alıcının satın almaya karar verdiği Selimiye satılık arsa parseli ayni yer midir? sorusu yanıt bulur. Tereddüt, şüphe kalmaz. 

Emlak Yer Gösterme

Eğer aradığınız özelliklere sahip ev arsa bularak satın aldıysanız gayrimenkul danışmanı olmadan isteğinize ulaşmış olursunuz. Kararınızın doğru olup olmadığı zaman içinde anlaşılır. Zamandan kazanmak, güvendiğiniz danışman size fırsatlar avantajlar sağlar diye düşüneniz de mümkündür. Bu durumda profesyonel destek alarak amacınıza ulaşırsınız. Bu hizmetin bedeli vardır. İşte bu verilen hizmetin kayıt altına alınarak belgelenmesi amacıyla yer gösterme belgesi firma tarafından düzenlenir ve firma yetkilisi ile sunulan gayrimenkul hakkında bilgi aldığı, gayrimenkulün gösterildiği tutanakla tesbit edilerek imzalanır. Bu işlem ücrete tabi değildir. İmzadan imtina edene bilgi verilmez, yer gösterilmez. Hiçbir hizmet verilmez. Yapılan işlemler T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli, 59 numaralı yönetmeliğine uygun yapılır.

Güncel Satılık İlanları

Gönenç Emlakçılık Şirketi kurucuları 1992 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. Piyasaya daire konut arsa tipi gayrimenkul bilgileri güncel olarak sunulan sitemizde yayınlanmaktadır. Son kayıt edilen ilan hakkında bilgileri edinmek üzere ücretsiz bülten üyeliğinden yararlanmanızı öneriyoruz. Selimiye satılık arsa ilanlarını sosyal medya üzerinde firma adımıza açılan hesaplardan bizi takip edebilirsiniz. İstekleriniz, Selimiye satılık arsa hakkında daha çok bilgi için iletişim sayfamızdan lütfen iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Selimiye Gönenç Emlak Şirketi 

27 yılın üzerinde Datça Fethiye sahil şeridinde wv Muğla çervresi profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şirketimiz ofisi Marmaris merkezdedir. Yerel gayrimenkul firması olarak 01.01.1994 tarihinde hizmet vermeye başladık. Başlangıç yılları danışmanlık bazında yürütülen çalışmalar al-sat ile desteklendi. 1998 yılına kadar ikinci el daire satın alarak, komple restore ederek yenileme ile satışa sunmak faizlerin %80 off-shore hesaplarında %100 üzerinde getiri sağlaması bu yöndeki ticareti bitirdi. Zaten herkes evini satarak faize yatırmaya bu dönemde başladı Tekrar danışmanlık yönünde çalışmaya döndük.

Son yıllarda ise kısa vade yatırım arsa arazi tipi gayrimenkul yatırımı firmamız tarafından benimsendi.  Biz kimiz? Sorusunun yanıtı olarak, dürüst ticaret, teknoloji kullanımı ve modern ticari faaliyeti destekleyen modern yöntemler ilkelerimiz kadar önemli oldu. Marketing çalışmasında stratejik planlama, inbound  ve elektronik ortamda pazarlama firma yöntemlerimiz oldu. Deneyim birikim vizyon sahibi konusunda uzman ekip işinin başındadır. Danışmak size kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita