Siteler Satılık Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Orman ve denize komşu Marmaris Armutalan Siteler satılık daire  Şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Siteler Satılık Daire

 • İlan No
  462
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  85
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Siteler

Orman ve denize komşu Marmaris Armutalan Siteler satılık daire şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı. Plaja 250 metre mesafede, dolmuş, taksi durağına sadece 100m uzaklıkta, okula, 3M Migros alışveriş merkezine 500m, yola çift cepheli konut uygun fiyatla satışa çıkarıldı. Satış fiyatı pazarlıksız net olup alım satım vergisi alıcıya aittir. Konut ruhsatlı olmasına rağmen tapusu arsa payı konumundadır. Mahkeme kat mülkiyeri tesisi amacıyla ortaklığın giderilmesi hususunda devam etmektedir. 

Daire Özellikleri

Satışa sunulan Siteler satılık daire üç katlı binanın birinci katında yer almaktadır. Üç oda bir salon Amerikan mutfak, banyo tuvalet, içinde BBQ bulunan büyük balkon vardır. Daireye 20 metre mesafede park vardır. Pencereler dekoratif ferforje demir ve ısı cam pencere sistemidir. Evde kiracı vardır. Satın alındığında kira getirisi devam edebilir. Komşu blokta birinci katta sağ yanda bulunan daire müşterek kapıcı dairesidir. Ancak; Yüklenici kat karşılığı yaptığı binada, kapıcı dairesini toprak sahibine, normal daire gibi verdiği için, kat irtifakı kurulamamıştır. Belediye Yapı Kullanma İzin Belgesi verildi. Kaçak inşaat değildir.

Taşınmazın Diğer Özellikleri

Siteler satılık daire ve diğer konutların sahipleri elektrik, su abonelikleri yaptırmış, Adrese dayalı kayıt sistemine mevcttur. Vergi tahakkuk etmektedir. Yargı yoluyla sorun çözülebilir ancak çok uzun süreceği nedeniyle girişimde bulunulmamıştır. Bu sorun Kentsel dönüşümle kökünden çözülebilir. Site 25 yaşında olduğundan ve mevki açısından arsası çok kıymetli olduğundan inşaat firmalarının radarına site girmiştir. Siteler satılık daire sunduğumuz konut ayni zamanda yüksek prim getirisi olan önemli yatırım gibi görülebilir. Tapu kaydında arsa göründüğü için, konut kredisi kullanımına uygun değildir.

Yer Gösterme

Siteler satılık daire için görmek isteyenlere randevu sistemiyle hizmet verilir. Bu amaçla ücret alınmaz. 2003 yılında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğinde belirtildiği üzere Yer Gösterme işlemi prosedürü uygulanır. Evi görmek isteyen ve gösteren firma yetkilisiyle tutanak düzenlenir. İlgililerin imzasıyla sağlanan hizmet kayıt altına alınır. Evde kiracı bulunduğu için, randevu alınması anlık olmayabilir. Her üç tarafım uygun zamanı belirlenerek işlem gerçekleştirilir.

Gayrimenkul Şirketi

01.01.1994 kuruluş tarihimizdir. 26 yılı aşan süredir gayrimenkul sektörüne hizmet veriyoruz. Satış ilanı verdiğimiz dışında ilanları muhtelif bölgelerde sunuyoruz. Bazı aileler duyulmasını istemediği için sitemizde yayınlamadan pazarlama çalışması yapıyoruz. Eğer istediğiniz özelliklerde ev bulamadıysanız, isteklerinizi irtibat sayfamızdan lütfen bize ulaştırınız. Size sürpriz öneri sunulabilir. Firmamız akıllı telefonlardan izlenmesi mümkün sitemizde haberler ve duyurular bölümünü yeni açtı. Burada sektörümüz hakkındaki konularda yazarlarımızın makaleleri yer almaktadır. Gündeme alınmasını istediğiniz konularda lütfen bize ulaşınız. önemli makaleler sosyal medya üzerinden de paylaşılmaktadır. Beğeni ve yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita