Siteler Satılık Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Orman ve deniz arasında kalan Marmaris Armutalan Siteler satılık daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Siteler Yazlık Daire

 • İlan No
  462
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  85
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Siteler

Orman ve deniz arasında kalan Marmaris Armutalan Siteler satılık daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı. Plaja 250 metre mesafede, dolmuş, taksi durağına sadece 100m uzaklıkta, okula, 3M Migros alışveriş merkezine 500m, yola çift taraftan cepheli konut uygun fiyatla satışa çıkarıldı. Satış fiyatı pazarlıksız net olup alım satım vergisi alıcıya aittir.

Satışa sunulan konut üç katlı binanın birinci katında yer almaktadır. Üç oda bir salon Amerikan mutfak, banyo tuvalet, içinde BBQ bulunan geniş balkon vardır. Daireye 20 metre mesafede park vardır. Pencereler dekoratif ferforje demir ile ısı cam pen serisidir. Evde kiracı vardır. Satın alındığında kira getirisi devam edebilir.

Komşu blokta girişte sağ tarafta bulunan daire müşterek kapıcı dairesidir. Ancak; Yüklenici tarafından kat karşılığı yaptığı binada, kapıcı dairesini toprak sahibine, normal daire gibi verdiği için, kat irtifakı kurulamamıştır. Belediye Yapı Kullanma İzin Belgesi vermiştir. Kaçak inşaat değildir.

Daire sahipleri elektrik, su abonelikleri yaptırmış, Adrese dayalı kayıt sistemine işlenmiş, vergileri tahakkuk etmektedir. Dava açılarak sorun çözülebilir ancak çok uzun süreceği nedeniyle girişimde bulunulmamıştır. Bu sorun Kentsel dönüşüm ile kökünden çözülebilir. Site 25 yaşında olduğundan ve mevki olarak arsası çok kıymetli olduğundan inşaat firmalarının radarına site girmiştir. Marmaris satılık daire olarak sunduğumuz konut ayni zamanda yüksek prim getirisi olan önemli yatırım gibi görülebilir. Tapu kaydında arsa göründüğü için, konut kredisi kullanımına uygun değildir.

Yer Gösterme

Evi görmek isteyenlere randevu sistemi ile hizmet verilir. Bu iş için ücret alınmaz. 2003 yılında T. C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğinde belirtildiği üzere Yer Gösterme işlemi prosedürü uygulanır. Evi görmek isteyen ile gösteren firma yetkilisi arasında tutanak düzenlenir. Tarafların imzası ile verilen hizmet kayıt altına alınır. Evde kiracı bulunduğu için, randevu alınması anlık olmayabilir. Her üç tarafım uygun zamanı belirlenerek işlem gerçekleştirilir.

Gönenç Emlakçılık Şirketi

01.01.!994 kuruluş tarihimizdir. 25 yılı aşan süredir gayrimenkul sektörüne hizmet veriyoruz. Satış ilanı verdiğimiz dışında Marmaris Satılık Daire ilanlarını muhtelif bölgelerde sunuyoruz. Bazı aileler duyulmasını istemediği için sitemizde yayınlamadan pazarlama çalışması yapıyoruz. Eğer aradığınız özelliklerde ev bulamadıysanız, isteklerinizi iletişim sayfamızdan lütfen bize iletiniz. Size sürpriz öneri sunulabilir.

Firmamız akıllı telefonlardan izlenebilen sitemizde haberler ve duyurular bölümünü yeni açtı. Burada sektörümüzü ilgilendiren konularda yazarlarımızın makaleleri yer almaktadır. Gündeme alınmasını istediğiniz konularda bize ulaşmanızı dileriz. önemli makaleler sosyal medya üzerinden de paylaşılmaktadır. Beğeni ve yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita