Sky Residence Kiralık Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Atatürk Caddesi üzerinde bulunan denize sıfır Sky Residence kiralık konut ilanı Gönenç Emlak Şirketi tarafından sektöre sunuldu.

Emlak Danışmanı

Sky Residence Kiralık Konut

MUĞLA MARMARİS KEMERALTI MAHALLESİ
 • İlan No
  726
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  60
 • Oda Sayısı
  1+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  1
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Residence

Marmaris Atatürk Caddesi üzerinde bulunan denize sıfır Sky Residence kiralık konut ilanı Gönenç Emlak Şirketi tarafından sektöre sunuldu. 1+1 mobilyalı olarak kiraya verilecektir. Salon, Amerikan mutfak, yatak odası, banyo tuvalet, geniş balkon olmak üzere 60m2 kullanım alanına sahip mobilyalı lüks konut. Üst segment yapı malzemeleri kullanılarak yapılan binada deniz tarafına bakmayan cephedeki konut kiraya verilecektir.

Konum

Bina girişinde resepsiyon vardır. Hızlı asansör aktif olarak çalışmaktadır. Marmarisin kalbi denilen konumda bulunan Sky Residence plaja, alış veriş merkezine, okula, taksi durağına, banka şubeleri  yakındır. Özetle her yer elinizin altında kadar yakın ulaşım mesafesindedir. Aşağıda fiziki özellikleri belirtilen Marmaris Kiralık Konut 1+1 olmasına karşın kullanım alanları maksimum optimize edilmiştir.  Genel alanların aydınlatması, güvenlik ve resepsiyon görevlisi gibi giderler için aylık aidat ödemesi vardır. Bu miktar metraj üzerinden belirlenmiştir.

Kiralama Koşulları

Kira aylık fiyatı TL 4.000 olup yıllık peşin ödemelidir. Bir yıllık kira kontratı tanzim edilir. Aylık aidat girişte peşin ödenir. Kira sözleşmesi başkasına devir edilemez. Sözleşme diğer ayrıntıları karşılıklı görüşmede sağlanır. Kat mülkiyet kanunu hükümleri kapsamında konutun kullanımı esastır. Yabancı kiracı konusunda oturma müsadesi alınması ardından kira kontratı geçerli olacaktır.  Demirbaşlar tutanak ile teslim edilir. Güvence bedeli ödenir.

Yer Gösterme

Kiralama koşullarını kabul ederek evi görmek isteyenler için bilgi verilerek yer gösterilir. Evin görülmesi randevu alınarak sağlanır. Bu işlemin yapılması nedeniyle ücret talep edilmez.  Ancak: T. C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 8/7/2003 tarihli tebliğine uygun olarak tutanak tanzim edilerek gayrimenkul danışmanı ve kiralamak isteyen arasında iki nüsha imzalanır. Verilen bilgi ve hizmet belgelenir. Marmaris kiralık konut hakkında daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız olur ise lütfen iletişim sayfamızdan bize bildiriniz.

Genel Özellikleri

Akıllı ev teknolojisi
Jeneratör
Asansör
Açık Ankastre Mutfak sistemleri
Otomatik Pancur Sistemleri
Yerler Özel Seramik ve Parke
Pencereler karbon gazlı ısı cam
Balkon Kapısı ve pencere Elektrikli Panjur
Özel Güvenlik, girişte resepsiyon, alarm sistemi
Çatı sistemleri
Kapalı Otopark

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita