Söğüt Köyü Satılık Arsa Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Söğüt Cumhuriyet Mahallesinde denize sıfır tapuya tescilli içinde ev bulunan satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Söğüt Satılık Arsa Emlak

 • İlan No
  601
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2000
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Söğüt

Muğla Marmaris Söğüt Cumhuriyet Mahallesinde denize sıfır tapuya tescilli içinde ev bulunan satılık arsa. Denizden 400 metre derinliği sahip olan arsa içinde, tapuda tescili yapılmış bir adet köy evi, tescil işlemi sonuşlanmayan ikinci bir ev bulunan değerli gayrimenkul. Deniz manzarasına sahip olan köy evi iki katlı olup kullanılır durumdadır. İki dönüm arzi içinde muhtelif cinste ağaçlar yer almaktadır.

İmar Çalışmaları

1980'li yıllardan beri kadastro çalışmaları devam etmektedir.Tarihçe olarak, Muhtar Senedi ile taşınmaz kullanım hakları bulunuyordu. Kadastro çalışmaları ile resmi tapular verildi. İmar açısından T.C. Bayındırlık Bakanlığı Muğla İl İmar Müdürlüğü planları geliştiriyordu. 2008 yılında ise Muğla İl Özel İdare Müdürşlüğü G.D.Y.K ( Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları) yönetmeliğini çıkardı. Bölgede yapılaşma bu dönemde hızlandı. 2014 yılında 30 Mart seçimleri ardından, Muğla Büyük şehir ilan edilmesi üzerine, inşaat izini veren İl Özel İdare kapatıldı. Marmaris Belediyesine bağlanan köyler mahalle oldu. 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Revizyon İmar planları onaylandı.

Gayrimenkul Yatırımı

Bölgede 1/1000 ölçekli son çalışama henüz tamamlanmaştır. Bu durum yatırımcılar için çokn önemli şans yaratmaktadır. İmar çalışmasının yönü hakkında ön görü sahibi olanlar risk alarak yatırım yapmaktadır. Çok kısa anlatımıyla yüksek potansiyele sahip arsaların satın alarak uygun zaman gelinceye kadar bekletimesi ile kazanç sağlamaktır. Yolu açılmamış parseller arsa statüsü kazanacak beklentisi ile alımlar yapılmaktadır. 

Marmaris Gönenç Emlak

Muğla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunuluyor. Randevu alınması üzerine, gayrimenkul gösterilmesi gonencemlak ofis yetkilisi tarafından yapılmaktadır. Güvenli satış işlemi gereği alıcı, satıcı karşılıklı olarak görüşme temin edilir.

Fırsatlar Devam Ediyor

Satılık kiralık daire konut arsa bilgileri gonencemlak ilan sitesi tarafından güncel olarak yayınlanmaktadır. Portföyümüzde villa, müstakil ev, köy evi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Marmarisbox bülteni ücretsiz üyelik olanağından faydalanınız. Yeni kayıt edilen fırsat ilanları sosyal medeya hesaplarımızdan duyurulmaktadır. Üye olmak için mail göndermeniz yeterli olacaktır. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita