Söğüt Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaristen araçla kırkbeş dakika mesafede bulunan Söğüt Köyü'de satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Söğüt Satılık Arsa

 • İlan No
  495
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1310
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık arsa

Marmaristen araçla kırkbeş dakika mesafede bulunan Söğüt Köyü'de satılık arsa. Müstakil tapu mevcuttur. Yatırım açısından gelecekte prim yapması beklenilen parsel olduğunu belirtelim.

On sekiz maddeden oluşan ve Ağustos 2007 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterleri hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Muğla İlinin Büyük Şehir olması ardından imar iskan ruhsat konularında yetki Marmaris Belediyesine verilmiştir. Yasa gereği Köy durumundaki Söğüt mahalle statüsüne girmiştir. Adrese dayalı kayıt sistemi esas alınarak sürekli ikamet eden 500 ve üzerinde kişi yaşatyan yerleşim merkezleri mahalle olmuştur.

Satılık emlak için talip olan alıcı ile Özel idare ,Tapu müdürlüğü, Kadastro müdürlüğü'nden belgeler kontrol edilir. Arsaya harita mühendisi getirilerek CPS ile veya kazık çakma ile tesbit işlemi ücreti alıcıya ait olmak üzere yaptırıldıktan sonra satış işlemi yapılacaktır. 

Yer Gösterme

Doğa manzaralı arsa randevu alınarak bilgi verilir, yer gösterilir. İşlem nedeniyle ücret alınmaz. Bakanlık 2003 nolu yönetmelik tebliğimndeki prosedür izlenir. İki nüsha tutanak tanzim edilerek yeri görmek isteyen ile gösteren firma yetkilisi arasında imzalanır. Verilen hizmet belgelenir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Lütfen isteklerinizi sorularınızı iletiniz.

Gönenç Emlak

01.01.1994 tarinde kurulan firmamız aktif portföyünü resmi sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Bilgiler mümkün olduğunca ayrıntılı içerikle sunulmaktadır. Bu sunumda kişisel düşünce yorum önerilerimiz de yer almaktadır. Sektör hakkında önemli gelişmeler duyurulur. Sitemizi destekleyen blog sitelerinde ağırlık gayrimenkul sktörünün geçmişi bugünü ve geleceğine ilişkin makalelere yer verilir. 25 yıllık deneyimle birikimle oluşan vizyon ışığında görüşlerimizi paylaşmaya devam edeceğiz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita