Söğüt Satılık Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris'e araçla 45-50 dakika mesafede bulunan Söğüt mahallesinde komple deniz manzaralı satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Söğüt Satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  620
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  492
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Söğüt Köyü

Marmaris'e araçla 45-50 dakika mesafede bulunan Söğüt mahallesinde komple deniz manzaralı satılık arsa. Kadastro haritasında (patika) yol olarak kaydı bulunan, yola cift tarafdan cepheli, hudutları belirlenmiş satılık parsel.

İmar Durumu

İl Özel İdare Müdürlüğü’nden verilmiş yapı izin belgesi mevcut. Üçüncü derece doğal sit , üçüncü derece arkeolojik sit, 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Çevre Düzeni Plan Hükümleri geçerlidir. Yabancıların arsa satın alması kriterlere bağlıdır. Ancak, şirket ya da yabancı ortaklı şirket adına satın almak mümkündür. Yabancıların adına emlak satın almak yaklaşık üç ay sürerken, şirket adına bu işlem sadece bir gün içinde gerçekleşir.

İmar çalışmaları Muğla’nın Büyük Şehir Belediye’liği olması ile nüfusu 500 üzerinde olan köyler mahalle olacak ve inşaat ruhsatları belediye tarafından verilecektir. Nitekim 1/25.000 ölçekli revizyon imar planı onaylandığından ve Söğüt mahalle ilan edildiğinden Marmaris Belediyesi yetkilidir. İnşaat ruhsatı verilmesi veya verilmemesi konusunda belediyeden bilgi alınabilir. Gayrimenkul hakkında detay bilgi için bize ulaşınız.Bunun için bu emlakla ilgileniyorum linkini tıklayınız.

Satılık İmarlı Parseller

Mugla Marmaris Söğüt satılık arsa ve gayrimenkul bilgileri sitemizden satilik arsa ile villa müstakil ev köy evi imarlı parsel ilanları verilmektedir. Şirketimiz Turkiye güney sahillerinde satılık emlak danışmanlık hizmetini aktif olarak sürdürmektedir.. Merkez ofisimiz Marmariste bulunmaktadır. 1994 yılından beri Marmaris Ticaret odası üyesiyiz. Geniş portföye sahip olan portföyümüzde yüzlerce satılık kiralık ilan bilgisini yayınlamaktadır.

Danışmanlık Şirketi

İnteraktif bilgi bankamız sitemizde düzenli güncellenmektedir. Gönenç Emlak Marmaris güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi sürekli yenilenmektedir. Lütfen arsaların dışında, Marmariste kiralik ev ve Marmariste satilik daire ile müstakil ev, villa, köy evi ilanları da güncellenerek portföyümüzden sunulmaktadır. İsteklerinizi ileterek bize ulaşınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita