Söğüt Satılık Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris merkezden 45-50 dakika mesafede bulunan kadastro yoluna cephe sınırı olan Söğüt satılık arsa piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Söğüt Satılık Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  620
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1196
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Söğüt Satılık Emlak

Marmaris merkezden 45-50 dakika mesafede bulunan kadastro yoluna cephe sınırı olan Söğüt satılık arsa piyasaya sunuldu. Kadastro haritasında yol kaydı bulunan, hudutları belirlenmiş parsel inaşaata yasal izinlidir. Konut inşa edilmesi mümkündür. Ancak, iki katlı konut yapılabilir.Muğla İlinin Büyük Şehir Belediye idare sistemime geçmesi ile inşaat ve kullanım ruhsatı Marmaris Beledeyesi tarafından verilmektedir. Satış öncesi yapılacak kontrol için belediye Fen İşleri Müdürlüğünden detaylı bilgi alınabilir. Parselin denize harita üzerinden mesafesinin 1500 metre olduğu tespit edilmiştir.  Alıcılara Söğüt satılık arsa şirket yetkilisi tarafından gösterilerek bilgi verilir. Bu işlem yasal protokole uygun yapılır. 

İmar Durumu

2008 yılında çıkarılan yönetmelik nedeniyle bölgede yapılaşma hızlandı. Kaçak yapı inşaatının bir anlamda önüne geçildi. Bu parselle ilgili İl Özel İdare Müdürlüğü’nden verilmiş yapı izin belgesi mevcuttur. Üçüncü derece doğal sit, üçüncü derece arkeolojik sit, 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Çevre Düzeni Plan Hükümleri geçerlidir. Yabancıların arsa satın alması kriterlere bağlıdır. Ancak, şirket ya da yabancı ortaklı şirket adına satın almak mümkündür. Yabancıların adına taşınmaz satın almak yaklaşık üç ay ve üzeri sürerken, şirket adına bu işlem sadece bir gün içinde gerçekleşir.

1/25.000 Ölçekli İmar Planı

İmar çalışmaları Muğla’nın Büyük Şehir Belediye’liği olmasıyla nüfusu 500 üzerinde olan köyler mahalle oldu. İnşaat ruhsatları belediye tarafından verilecektir. Nitekim 1/25.000 ölçekli revizyon imar planı onaylandığından ve Söğüt mahalle ilan edildiğinden Belediye yetkilidir. İnşaat ruhsatı verilmesi veya verilmemesi konusunda belediyeden bilgi alınabilir. Gayrimenkul hakkında detay bilgi için bize ulaşınız. Günümüzde karşılık esası anlaşması olan ülkelerin vatandaşları Türkiye'de mülk satın alabilir. Parsel belediye sınırları içinde olunca satın almada sakınca bulunmaz. Bu amaçla ilanla ilgili sorularınızı lütfen ilrtiniz..

İmarlı Parseller

Mugla çevresi ve Söğüt satılık arsa ve gayrimenkul ilanları sitemizden arsa villa müstakil ev köy evi imarlı parsel ilanları verilmektedir. Bölgede yatırım fırsatları devam etmektedir. Şirketimiz Turkiye güney sahillerinde gayrimenkul danışmanlık hizmetini aktif sürdürmektedir.. Merkez ofisimiz 1994 yılından beri ayni adrestedir. Ticaret odası üyesiyiz. Geniş portföye sahip olan portföyümüzde yüzlerce ilan bilgisini yayınlamaktadır. Bölgede imar çalışmaları hala devam etmektedir. Bu nedenle gayrimenkul yatırım fırsatları yatırımcıların radarında bulunmaktadır. Arsaların yüksek prim potansiyeline sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir. 

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

1994 yılından beri bölgede danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hizmet alanımız Datça Fethiye sahil kuşağıdır. Portföyümüzde bulunan ilanlar elektronik ortamda sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır. İnteraktif bilgi bankamız sitemizde düzenli güncellenmektedir. Şirketimiz güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel ilan bilgisi gayrimenkul ilan sitesi sürekli güncel tutulur. Lütfen arsaların dışında kiralık ev ve daire müstakil ev, villa, köy evi ilanları güncellenerek portföyümüzden sunulmaktadır. İsteklerinizi ileterek bize ulaşınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita