Söğüt Taşlıca Satılık Arazi // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Taşlıca satılık arazi koy içinde denize sıfır yatırım uygun gayrimenkul Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Taşlıca Bozukkale Satılık Koy

MUĞLA MARMARİS TAŞLICA KÖYÜ
 • İlan No
  563
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  13322
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  Belirtilmemiş
 • Kaks
  Belirtilmemiş
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Denize Sıfır Arazi

Muğla Marmaris Taşlıca satılık arazi koy içinde denize sıfır yatırım uygun gayrimenkul Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı. 13.322m2 büyüklüğündeki Taşlıca satılık arazi özellikle yüksek metrajı ve koy içinde denize sıfır özellikte olması ile önem kazanıyor. Marmaris Merkezden araçla 45-50 dakikalık yolculukla ulaşılan Taşlıca Mahallesinden sonra, yolu olmadığı için tekne ile ulaşılan arazi muhtelif kullanım amacına uygundur.  Taşlıca satılık arazi Serçe limanına yakındır. 10 km mesafede Rodos karşıdan görünmektedir. Arazinin çevresinde komşu parseller vardır. Artezyen ile su çıkarılmaktadır. Jeneratör ile elektrik temin edilir. Gelişecek imar çalışmaları sayesinde Serce Limanı’na uzanan yol buraya ulaşabilir. Taşlıca satılık arazi günübirlik tesis kurma olanağı yatçılara yönelik sağlanabilir.

İmar Gelişmeleri

Taşlıca, Bozuk kale, Serçe Limanı, Kızıl kum, kırk kuyular, Yarım adanın nerede ise en uc yerindedir. Ekonomik sosyal açıdan gelişme oldukça ağırdır. Turizm açısından diğer bölgelere göre bakir sayılır. Fiyat açısından Marmaristeki fiyatlarla kıyas olmaz. İmar açısından bölge; Datça Bozburun Plan Hükümlerine tabidir. Bu güne kadar çıkarılmış kanun ve yönetmelikler de geçerlidir. En son 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı çıkarılmıştır. Muğla İli Büyük Şehir olunca, imar açışından Taşlıca Mahallesi Marmarise bağlanmıştır. 6360 sayılı kanun ile Köy Konumundaki yerler 500 ve üzeri nüfusa sahip ise Mahalle oldular. Yönetim sisteminde statüler değişti. Arazinin bulunduğu parsel orta ve uzun vadeli yatırım düşünenler için uygundur. Denizcilikle ilgili olanlar açısından koy içinde denize sıfır olması önemli avantajdır.

Yer Gösterme

2003 tarih 69 numaralı yönetmelik gereğince yer gösterme için ücret alınmaz. Bu parseli görmek için taliplerin 55km yolculuk ardından tekne ile parsele ulaşımı gerekir. Firma yetkilisi alıcıya eşlik edebilir. Ücret istenmez ancak, yolculuk gideri karşı tarafa aittir. Harita üzerinden bilgi vermek, yerinde göstermek, açıklamalarda bulunmak gibi verilecek hizmet tutanak düzenlenerek sağlanır. Yönetmeliğe uygun olarak prosedür tamamlanır. İşlem belgelenerek kayıt altına alınır.

Gönenç Emlakçılık Şirketi

Firmamız 01.01.1994 tarihide kuruldu. Datça Fethiye sahil şeridi ve Muğla çevresi hizmet verdiğimiz alandır. Kadastro geçmeden önce, muhtar senedi ile bölgede satışlara başladık. Halen bölgede pazarlama çalışmaları yapıyoruz. İlçelerde parsel pek kalmadığı için dışa açılım evresi de nerede ise tamamlanıyor. Uzak köyler artık mahalle oldu. Zamanında arazi alanlar dünyalıklarını yaptılar. Bugünün kalan parselleri son şanslar. Arkası yok. Bu nedenle alan kazanıyor diyoruz. Elektronik ortamda web sitesi üzerinde portföyümüzü sunuyoruz. Haber sitelerimizde, bloglarda ve sosyal medya hesaplarında gayrimenkul ilanlarımıza ulaşmanız mümkündür. Lütfen isteklerinizi iletişim sayfamızdan yazınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita