Turunç Emlak Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Turunç emlak satılık arsa gayrimenkul ilanları ve satılıklar hakkında bilgileri Gönenç Emlak sunmaktadır.

Emlak Danışmanı

Turunç Emlak Satılık Arsa

 • İlan No
  662
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  14000
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

İmarlı Arsalar

Turunç da satılık imarlı, deniz manzaralı, yola cepheli, alt yapısı hazır durumda, meyilli olduğundan yapılacak villalar manzarası kapanmaz konumda arsa. Park, yollar, kayalık bölüm terklerinden sonra 7.000m2 civarı alan kalmaktadır.

1/10.000 ölçekli uygulama imar planındaki yapılaşma şartları, bir kısmı E=0.10 bir kısmı E=0.20 dir. Konut alanı ve tercihli alanda kalmaktadır. İstenirse Turizm tesisi yapılabilir. Turizm tesisi yapılması halinde ifraz şartı 2000 m2 den küçük parsel oluşamaz ve yapılaşma şartı değişmez. Ancak; Muğla Büyük Şehir ilan edildiği için, Belediye kapatılarak mahalle olacak ve Marmaris Belediyesine bağlanacaktır. Büyükşehir Belediyeliği ile imar uygulama planlarının gelişmesi beklentisi gelecekte değer kazandırabilir.Revizyon imar planı sonrası parseller cazibe kazanmıştır. 

Arsa satışında pazarlık payı vardır. Randevu temin edilerek gayrimenkul ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli bir satış amacıyla emlakın sahibi ile görüştürülür.

Gönenç Emlak

Şirketimiz 1994 yılından beri ayni tarihde kurulan Ticaret Odası üyesidir. Kuruluşundan beri kurumsal olarak Gayrimenkul Müsavirleri derneği'ne kayıtlıdır. Şirketimiz interaktif bilgi bankasına sahipdir. Yüzlerce satılık ilan bilgisi günceldir. dünli biçimde yenilenmektedir. Son kayıt edilen ilanların bilgileri RSS ile izlenebilir. Mugla Turunc emlak ilanları ve satılık arsa ile konut müstakil ev villa imarlı arsa bilgileri portföyümüzden verilerek portföyümüz düzenli olarak admin tarafından güncellenmektedir.

15000Resmi yayın organımız Marmarisbox Bülteni seçilen ilanlarla birlikte, her üç ayda bir olmak üzere piyasa analiz raporu sunmaktadır. Nitekim; kaynak niteliğindeki raporları marmarisbox.com sitemiz arşiv sayfalarından izleyebilir. Sosyal medya üzerinde adımızla yayınlanan duyurularımızı takip edebilirsiniz. Turunç emlak satılık arsa gayrimenkul ilanları ve satılıklar hakkında bilgileri Gönenç Emlak sunmaktadır. Sunduğumuz ilanlarda ayrıca Marmaris kiralık daire ve Marmariste kiralık ev yanısıra yazlik konut köy evi tipi gayrimenkul bilgilerini alabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan yazıların telif hakları Gönenç Emlak Şirketine aittir. Alıntı ve kopya edilmesi link verilse bile yasaktır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita