Turunç Satılık Arsa deniz manzaralı parsel // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris merkeze 20 kilometre mesafede bulunan ana yola çok yakın deniz gören imarlı Turunç satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Turunç Satılık Arsa deniz manzaralı parsel

 • İlan No
  245
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2000
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %20
 • Kaks
  %40
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Turunç Satılık Parsel

Marmaris merkeze 20 kilometre mesafede bulunan ana yola çok yakın deniz gören imarlı Turunç satılık arsa. Doğa sevenler için ideal parsel fırsatlar kapsamında sunuluyor. Önü kapanmaz durumdaki Turunç satılık arsa, %20 imar koşullarıyla inşaat izini almaya uygun, mevki açısından çok özel mevkiye sahiptir. Randevu talebiniz üzerine yer gösterilir. Alıcı satıcı güvenli ticaret için karşılıklı görüştürülür.

Gayrimenkul Yatırımı

Yatırım için menkul ve gayrimenkul yatırımı yapılır. Elbette birikiminizi borsa, mevduat faizi, döviz ve altın gibi alanlarda değerlendirmeniz mümkün. Ancak gayrimenkul tüm yatırım çeşitleri içinde en çok kazandıran özelliği taşır. Ticari nitelikli dükkan, otel, apart otel, depo, iş yeri düşünülebilir. Arazi tipi taşınmazlar yatırımcı için en önemli kazanç alanlarıdır. Taşınmazın değerlenmesi sizin kazanç elde ettiğiniz anlamı taşır. Yeter ki doğru zamanda ve yerde harekete geçin. Turunç satılık arsa ilanı yatırımcılara tavsiye edilir.

İmar Çalışması

Evlerin yapımına uygun özellikteki parsellere konut imarlı arsa denmektedir. İmar planlarına yönelik geliştirilir. Planının yapıldığı parsellere genellikle müstakil ev, villa, daire yapılır. Konutların yapılması amacıyla öncelikle inceleme yapılır. Ardından proje hazırlanır. Kentsel yaşam ve modern yaşamın bilinen yapılar bu nitelik olduğu için vardır. Taşınmaz sahibi bu alanda imar projelerini yapılandırmadan önce belediyeye müracaatta bulunur. Belediye onay verdikten sonra projeleri gerçekleşir.

İmarlı Gayrimenkul Özellikleri?

Bölgenin çap ve ölçeğine uygun yapılar yapılır. Yapılan çalışmada konutlar öncelikle proje çapında geliştirilir. Belediyeye bu yönde alakalı bildiride bulunulur. Bildiri ya da müracaatın ardından imara açılacak bölgenin yapılandırılma süreci başlar. Planlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için belediyeye dilekçe verilir. İnceledikten sonra mülk sahibine ev inşaatına izin vermeye yönelik yapılacaklarla ilgili alakalı bilgi verilir.

• İmar belediye sınırıyla başlar
• Planların parselde yapılacak evlerin kriterlere uygun olması
• Yapılanma şartlarını gösterir
• Tabana uygunluğu belirtilir
• Alanın yüz ölçümü hakkında bilgi edinilir
• Bahçe ve komşu parsel çekme mesafesi kuralı verilir

Tespit Uygulaması

Uygunluk açısından ev yapmaya yeterli alandır. Bu arsaların yapılmasından önce müracaat belediyeye yapılır. Belediye inceler ve tespit gerçekleşir. Gerçekleşen tespit sonrası için diğer ihtiyaçlar değerlendirilir. Kamu lehine sağlık, yeşil alan, eğitim ve benzeri gibi planları tespit edilir. Halka açıklanma mecburiyeti bulunmayan planlar durumunda lüzumsuz planlarının yapılandırılması engellenir. Bilgi belediyeden alınmaktadır. Zaten Belediye gereken desteği sağlar. Bu yönde alakalı ayrıca gayrimenkul uzmanları da gerekli desteği sağlayabilir. İncelenmesinin ardından ise planlamalar başlar.

Danışmak Kazandırır

Şirketimiz 1994 yılından beri bölgede faaliyettedir. Köy statüsü, belediye idare sistemi ve son olarak Muğla Büyük Şehir Belediyesi ve Marmaris belediyesi aşamalarını gördük. Muhtar senedi uygulamasıyla gayrimenkul satış devir hizmeti de verdik. Şirketimizin hizmet verdiği alan Datça Fethiye sahil kuşağıdır. Turunç satılık arsa konut tipi gayrimenkul ilanları sitemizde güncellenerek sunulur. Lütfen isteklerinizi iletişim sayfamızdan gönderiniz. Sosyal medya üzerinde açılan hesaplarımızdan çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.  

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita