Turunç Satılık Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Turunç satılık villa deniz manzaralı deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş lüks konut ilan fırsatı piyasaya sunuldu

Emlak Danışmanı

Turunç Satılık Emlak

 • İlan No
  533
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  200
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  Belirtilmemiş
 • Bulunduğu Kat
  Belirtilmemiş
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Turunç Satılık Villa

Marmaris Turunç satılık emlak deniz manzaralı deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş lüks konut ilan fırsatı piyasaya sunuldu Ulaşımı kolay, yola cepheli, gün boyu güneş gören, Marmaris merkeze araçla 20-25 dakikalık mesafededir. Turunç satılık emlak merkeze, plaja ise sadece 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Kod farkından yararlanılarak yerleşimi yapılmış villanın, ayrıca çatıda kullanıma sunulan oda ve banyo mevcutdur. Böylelikle kullanım alanları optimum değerlendirilmiştir.

Satılık Emlak Özellikleri

Turunç satılık emlak girişte antre, off plan mutfak, banyo tuvalet, zeminde ise; üç adet yatak odası bulunmaktadır. Kalorifer, klima hatları çekilmiştir. Şömine opsiyonel olup,isteğe bağlı yapılabilme olanağı vardır. Isıcam aliminyun dış doğrama kullanılmıştır. Kartonpiyer vardır ve alarm sistemi için hatlar çekilmiştir. Gonenc Danışmanlık Şirketi ofis yetkilisince taşınmaz randevu ile gösterilir. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Konut Yatırımı Yükseliyor

Yerli yabancı alıcılar Turunç konut piyasasına ilgi göstermeye devam ediyor. Özellikle doğa yapısı, iklimi nedeniyle orta yaş üstü yabancılar satılık emlak alımlara devam ediyor. Ayrıca Türkiye'de değeri topram 250.000-USD değerinde taşınmaz satın alanların vatandaşlık hakkı kazanma uygulaması yönünde talep oluşturdu. Suriye, Tunus, Cezayir, Libya gibi ülkelerden satışla sonuçlanan taleplerde güçlenme izleniyor.

Gayrimenkul Pazarlama

Klasik gayrimenkul pazarlama çalışmaları artık günümüz modern teknikleriyle rekabet edememektedir. Ofiste müşterinin gelmesini bekleme dönemi sona erdi. Alıcılar akıllı telefonlardan satın almak istedikleri evi buluyorlar. Sahibinden ya da gayrimenkul danışmanları tarafından ilan bilgisi elektronik ortamda sunuluyor. Burada en önemli araç internek arama motorları olmaktadır. Ancak aramayı yapan ilk sayfa veya en fazla üçüncü sayfaya kadar listelenen ilanlara bakıyor. Geride kalan binlerce sayfa orada öylece duruyor. SEO elektronik ticaret yapanların en çok önem verdiği konudur. teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz ekibi bu konuda iddialı çalışmayı geliştirerek 2008 yılından beri sürdürmektedir. Burada bayrak yarışı gibi bakılırsa danışman ile alıcı satıcının buluşması bir evredir. Final gayrimenkul danışmanının vereceği hizmetin kalitesine bağlıdır.

Gönenç Emlak

Marmaris ile çevresinde 27 yıl üzerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz. Özellikle Turunç yabancılara yönelik gayrimenkul satışı önemlidir. Satışa çıkarılan konut ilanları web sitemizde yayınlanır. İlan listesi sürekli günceldir. Şirketimizin yayın organı Marmarisbox bülteninde sektör haberleri sunulmaktadır. Marmarisbox Bülten üyeliği ücretsizdir. Şirketimiz sosyal medya hesaplarından fırsat, ilanları sunmaktadır. Şirketimize ait olan Marmaris-Haber.com sitemizden sektöre ilişkin haberleri, fırsatları takip edebilirsiniz. Turunç satılık emlak ilanları hakkında isteklerinizi ve sorularınızı lütfen iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita