Turunç Satılık Emlak Arsa Arazi // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa sunulan imarlı parsel Turunç satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Turunç Satılık Emlak Arsa Arazi

 • İlan No
  151
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1400
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Turunç Yatırıma Uygun Taşınmazlar

Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa sunulan imarlı parsel Turunç satılık arsa. Kapalı alan %20 inşaat izinlidir. Müstakil tapulu olan gayrimenkul, iki taraf yol, yan tarafı ormana sınır olup deniz manzaralıdır. 

Satılık İmarlı Parseller

Belediye hudutları içinde kalan imarlı arsalar, özellikle yabancı müşterilere sunulacak villa inşaatları için müteahhitlerin talebi ile değer kazanmaktadır. Genellikle 100 m2 kapalı alan, üzeri izin verildiğinden, gayrimenkul fiyatları yüksektir. Ancak, yüksek fiyatlı gayrimenkulleri alan yabancı müşteri kalitesi de buna uygun olarak artmaktadır. Bu nedenle Turunç gelişen süreç içerisinde kendine özgü kalite çizgisini yukarıda tutabilmiştir. Bu sebeple arsaların çok ciddi yatırım değeri, cazibesi vardır. Turunç daire konut arsa villa fiyatları, sorularınız için lütfen bizi arayınız. Danışmak kazandırır.

Satılık Emlak İçin Yer Gösterme 

Randevu alınarak,T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı OSG-2003/59 nolu tebliğine uygun olarak yer gösterilir, bilgi verilir. İki nüsha düzenlenen belge yeri gösteren firma yetkilisi ile görme talebinde bulunan müşteri arasında ıslak imza ile gerçekleşir.  Bu işlem tutanakla belge haline getirilir. Yönetmelik gereği ücret alınmaz. Herhangi bir yönetmelikte değişiklik olmadığı sürece geçerlidir.

Bu tutanak neden düzenlenir? Firmanın danışmanlık ücreti talep etmesi için satışın gerçekleşmesi gerekir. Bu durumda komisyon hakkı doğar. Sık karşılaştığımız emlakçıyı devre dışı bırakalım tutumunda, belge ispat yok ise hak talep edemezsiniz. Verilen hizmet bu nedenle kayıt altına alınır. İmzalamak istemeyen müşteriye hizmet verilmez. Bu işlem yasaldır.

Turunç Gönenç Danışmanlık Şirketi 

Portföyümüzde; Muğla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satışa çıkarılan daire konut ve Marmaris Emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlarımız düzenli güncellendiği için yenilenerek verilmektedir. Ayrıca; Marmaris satılık daire ile ev bilgileri yanı sıra müstakil ev köy evi yazlık konut arsa ilanları da sunulmaktadır. Şirketimiz adına açılmış sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilirsiniz. Armutalan satılık konut için lütfen daha çok resim, bilgi isterseniz, bize ulaşın sayfasından taleplerinizi iletebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita