Turunç Satılık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Turunç satılık ev yüzme havuzu bulunan ve denize 50 metre mesafede, kod farkı ile üç kata sahip olan satılık ikiz villa. 

Emlak Danışmanı

Turunç Satılık Ev

 • İlan No
  448
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  270
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Turunç Emlak

Satıldı. Emsal olarak yayında bırakıldı. Muğla Marmaris Turunç satılık ev yüzme havuzu bulunan ve denize 50 metre mesafede, kod farkı ile üç kata sahip olan satılık ikiz villa. Yüksek metrajı kullanım avantajı sağlamaktadır.
 
Girişte antre, şöminesi bulunan geniş salon, kapalı mutfak, klima wc, ikinci kat, üç adet yatak odası, banyo wc geniş balkonlar ve kalorifer sistemi mevcutdur. Satılık ev kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi kriterlerine uygundur. Evin yapımında birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesini yansıtmaktadır. Başlangıçta yazlık olarak planlanan ev yıl boyu yaşam koşullarına uyumludur. Orman manzaralı konut nezih mevkide bulunmaktadır.

Yer Gösterme Protokolü

İlan bilgileri ilgisini çeken aile merkez ofisimizden randevu talep ederek evi görebilir. Mülk sahibi ile uygun zaman belirlenerek yer gösterme işlemi prosedüre göre gerçekleştirilir. Verilen hizmetin kayıda geçirilmesi amacıyla, tutanak tanzim edilir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliği esas alınarak işlem gerçekleştirilir. Konut gösterilir, bilgi verilir, kontrol amacı ile, tapu sureti, yapı kullanma izin belgesi dökümanları talep edilirse verilir.

Emlak Danışmanlığı

Şirketimiz 27 yılı aşan süredir Turunç Emlak Piyasası gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Muhtar senedi ile kullanım haklarının devren satışı döneminden, Belediye dönemine geçen sürede hizmet verdik. Bugün Turunç'un mahalle olması döneminde gayrimenkul pazarlama çalışması faaliyetinde bulunmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde konusunda  uzmanlaşan ekibimiz profesyoneldir. Bölge için yüzlerce emlak ilanı düzenli aralıklarla güncellenir. Portföyümüzün önemli bir bölümü elektronik ortamda yayınlanır. Firmamız fırsatları sunmaktadır. Bu konuda hemen haberdar olmak amacıyla Marmaris Emlak Bülteni için üye olabilir. Bunun dışında, şirketimiz adına alınmış sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilirsiniz. Deneyimlerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita