Turunc Satılık Otel // Gönenç Emlak Marmaris

Turunç emlak sektörüne sunulan Marmaris merkezden araçla 20 dakika mesafede, deniz orman manzaralı masrafsız sahibi tarafından işletilen gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Turunc Satılık Otel

 • İlan No
  561
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  610
 • Oda Sayısı
  15+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
Açıklama

Satılık Tesis

Turunc emlak sektörüne sunulan Marmaris merkezden araçla 20 dakika mesafede, deniz, orman manzaralı, masrafsız, sahibi tarafından işletilen, şahıs tapulu gayrimenkul.

Turunç satılık otel,ticari amaç yanı sıra kişiye özel yaşam çizgisini yansıtıcak, ambiyansı olan, kaliteli, özgün, lokasyon olarak nadir bulunur özellikte butik otel turistik tesis. Tarifle,resimle gerçek fikir sahibi olmaktansa gayrimenkul yerinde görülmeli düşüncesindeyiz.

Marmaris Turunç emlak sektöründeki, tesis özellikle yurt dışından dönüş yapan ya da İstanbul gibi kentlerde yaşayan aileler için idealdir. İşletmeciliği yaşam tarzı olarak benimseyen, kendi tarzlarını işletmeciliğe yansıtacak özgünlüğü realize etmek isteyen aileler için şirketimiz ilanı fırsat olarak sunuyor.

Turunç'da lokasyon olarak çam ormanları içinde bulunan tam tefriş yapılmış, müşteri ağırlar konumdadır. Turunç satılık otel, yüzme havuzu, 50 kuver kapasiteli restaurant, deniz manzaralı odalar, depolama, jenaratör, izolasyon, plaja servis arcı tahsis, özellikler mevcuttur. Şirketimiz yetkilisi tarafından randevu alınarak T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 yılındaki tebliğine uygun olarak tutanak tanzim ederek bilgi verilir, gayrimenkul gösterilir. Güvenli satış işleminin olabilmesinin olmaz ise olmaz ilkesi, alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir.

Turunc Emlak

1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe faaliyetde bulunan şirketimiz kurucu, takım çalışanları, satılık kiralik daire konut arsa yanı sıra müstakil ev, ada, villa, butik otel bilgilerini güncel olarak sizlere sunmaktadır. Muğla Marmaris çevresi ile Turunç Emlak sektörü son kayıt edilen ilanların açıklamalarını, özet akış listesinden görebilmek için RSS butonunu tıklayınız. Sosyal medya duyurularımızı şirket adına olan hesaplarımızdan izleyebilirsiniz. Ücretsiz üyelik sistemi Marmarisbox Bültenine üye olunuz. Danışmak kazandırır. İstekleriniz için bize ulaşınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita