Turunc Properties For Sale // Gonenc Real Estate

Turunç satılık villa müstakil ev bağımsız parsel içinde bulunan lüks konut.

Emlak Danışmanı

Turunc Satılık Villa Müstakil Ev

 • İlan No
  205
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  300
 • Oda Sayısı
  10+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  3
Açıklama

Turunc Satılık Ev

Mülk sahibi isteği üzerine ilanda resim yayınlamadığımızı saygı duyarak belirtelim.Turunc satılık villa müstakil ev bağımsız parsel içinde bulunan lüks konut. Gayrimenkul iki tane 150m2 dubleks, bir dubleks, alt katda iki bitişik dubleksin her birinde, üç yatak odası, salon, kapalı mutfak, banyo, iki wc yer almaktadır.

Müstakil ev, zemin birinci sınıf seramikdir. Turunç satılık emlak, iki daire de mobilyalı, mutfak gereçleri dahil kullanıma hazır konumdadır. Üst katdaki tek dubleks beş yatak odası, şömineli salon, geniş mutfak, jakuzili banyo, üç wc, sekiz balkona sahipdir. Özellik olarak klima, kalorifer, güneş enerji sistemi, yüzme havuzu, BBQ, dinlenme alanı, emlaka özel bahçe bulunmaktadır. 

Farklı dublekslerde olusan müstakil ev, konut kredisi kullanım koşullarına uygundur. Randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüşme temin edilir. Lutfen satilik kiralik daire konut arsa emlak ilanları için sorularınızı iletiniz.

Villa İçin Yer Gösterme

Ön bilgisini aldığınız gayrimenkulü yerinde görmek istersiniz. Alıcı için bundan daha doğal birşey olamaz. Karşılıklı gtörüşmede firma yetkilisi ne tip bir konut aradığınızı, hayalinizi ve mümkün olduğu kadar çok soru ile istek resminin net olmasını sağlar. Bu belirleme yapıldıktan sonra hayalindeki evi almak için bütçe sorgulanır. Bunun tam tersi de olabilir. Örneğin hangi mevki, metraj, kaçıncı kat, mtufak kapalı mı açıkmı olsun benzeri soruların yanıtları alınır. Tam uyuma yakın durum var ise, konut gösterilir. Yoksa bu ilandaki evi görmek isteyen herkese ev gösterme taahhütümüz yoktur. Mülakat ile uygunluk araştırılır.

Herşey yolunda ise seçilen en çok üç adet evin gösterilmesi için mutabakat oluşur. Ardından T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğine uyularak yasal yer gösterme işlemi yapılır. Verilen bilgi ve hizmet yer gösterme tutanağı karşılıklı imzalanarak gerçekleşir. Prosedüre uygun yapılan işlem kayıt altına alınır.

Alıcı, gayrimenkul danışmanlık firmasını devre dışı bırakarak satış gerçekleştirme yapabilir. Bu durumda firma haciz yolu ile hizmet bedelini tahsil yoluna gider. Zaten belge düzenlemeye itiraz olur ise, hiç bir hizmet veya bilgi verilmez. Deneyimli danışman mülakat sırasında ayni zamanda müşteri profilini analiz eder. Uygun görmüyor ise, makul nedenle müşteriye hizmet veremiyeceğini söyler. yer gösterme işleminde yasal olarak kent içi ücret talep edilmez.

Gönenç Emlak Marmaris Danışmanlık Şirketi

Şirketimiz 1994 yılından beri Marmarisde Ticaret Odası'na üyedir. Türkiye güney sahillerinde müşavirlik, danışmanlık hizmeti veriyoruz. Satılık kiralık yüzlerce ilan listesi resmi web sitemizde online yayınlanır. Bu ilanlar binlerce resim ile yayındadır. İlanlar düzenli olarak güncellenmektedir. Düşük hata yüzdesiyle bilgiler güncellenir. Türkiye gayrimenkul sektörü hakkında analiz ve raporlar, arşivlenerek Marmarisbox Bülteni'nde yayınlanır.

Marmarisbox Newsletter ücretsiz üyelik avantajından yararlanınız. Sistemde son kayıt edilen ilan RSS özet akış ile izlenir. Muğla çevresi ve Turunç satılık emlak ilanları ile müstakil ev hakkında açıklamalar şirketimiz tarafından satilik villa yazlik konut fiyatları verilmektedir. Tüm ilan listesi ise sitemiz üzerindedir. Şirketimizin sektördeki yeri dürüstlük, bilgi, birikim bileşkesidir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita