Gönenç Emlak

Gönenç Emlak şirketi güney sahillerinde 26 yıldır gayrimenkul piyasasına lüks konutlar yanı sıra ucuz satılık evler sunmaktadır.

Ucuz Satılık Evler // Gönenç Emlak Marmaris

ucuz satılık evler

Ege Sahillerinde Ucuz Satılık Evler

Gönenç Emlak şirketi güney sahillerinde 26 yıldır gayrimenkul piyasasına lüks konutlar yanı sıra ucuz satılık evler sunmaktadır. Portföyümüzden sunulan fırsatlar için konut arayanların web sitemizi izlemenizi tavsiye ederiz. Muğla çevresi sahillerdeki turistik mevkilerde konut kredisine uygun birinci ve ikinci el evler faiz oranlarındaki gerileme nedeniyle fiyatları yükselmeden girişimde bulunmanız avantaj sağlayabilir.

Popüler Merkezler

Ege bölgesinde yaşamak ve tatil yapmak için en ideal iklime sahip kıyılardır İklimi ılıman olduğundan yaz ve kış aylarında hava geçişleri oldukça yumuşaktır. Ege bölgesinde birçok belde ve kasaba bulunur. En popüler olanları Muğla çevresi Marmaris, Datça, Fethiye, Bodrum bölgeleri karşımıza çıkar. Gayrimenkul sektörü her türlü etkilenmelere rağmen bir hayli hareketlidir. İster yazlık isterse devamlı yaşamak üzere satın alınan konutlar bölgenin en güzel sahillerine ev sahipliği yapmaktadır.

Marmaris

Turizm açısından bir hayli fazla konuk çekme özelliği vardır. Son yıllarda marka değerini yükseltmiştir. Görülmesi gerekli olan küçük kasaba ve köyleri doğa harikası yerlerdir ve tatilciler keşif etmekle bitiremez. Nüfus yaz mevsiminde iki-üç katına çıkmaktadır. Yüksek talep tatilcilerin ev ihtiyacının sürekli arttığını gösterir. Bölgede oteller dışında ev satın alarak yerleşmeniz mümkün olabilir. Genel anlamda yazlık tercih edilen evler genellikle deniz kıyısına yakın evlerdir. Ege kıyılarında özenle korunması gereken bu nadide yerler ve otel işletmeleri dışında kalan mevkilerden ev satın alınabilir.

Ege Bölgesinde Gayrimenkul Sektörü

Satılık ya da kiralık ev piyasası Marmaris gayrimenkul sektöründe yaz ayları başında hareketlenir. Satışa sunulan konut fiyatları evlerin mevki ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Özellikler açısından ifade etmek istediğimiz konutun yaşı, metrekaresi, inşaat tipi, kullanılan sistemler ve kalitesidir. Yaz sezonu başlarında talep daha yoğun olduğundan fiyatlar artar. Bu nedenle ev satın almaya kış ayları daha uygundur. Zira daha az talep olduğundan seçenekler farklı ve daha ucuz fiyatla satılık ev bulma olanağına ulaşılabilir.

Akıllı Ev Sistemleri

Gayrimenkul piyasası yalnızca satılık konutları kapsamaz. Sektör muhtelif alanlarda hizmet vermektedir. Örneğin villa, daire, otel, arsa, satılık işletmeler, koy ve ada gibi gayrimenkul tipi ürünler de sunulmaktadır. Kalkınması devam eden bölgede yüksek maliyetli ticari tesis yatırımları ve akıllı ev sistemleri kullanılan siteler projelerine ev sahipliği yapar.

Konutların Özellikleri

Ege bölgesinde gayrimenkul piyasasında ucuz satılık ev ve diğer gayrimenkuller birinci el yeni yapılmış yapılar yanı sıra eşyalı ya da eşyasız sunulan evler de bulunmaktadır. Eski evler köy evleri gibi müstakil konutlar bahçeye sahip, iki ya da tek katlı taşınmazlar da ilgi görmektedir. Yeni tamamlanmış daireler ya da villa gibi evler yeni teknolojik kullanımları içeren ürünler kullanılmaktadır. Birinci el konutların çoğunda akıllı ev tasarımları yer almaktadır. Taleplerine göre yanıtları piyasa sunmaktadır. Köy yaşantısı sevenlerle konforu arayanlara göre sunulan seçenekler alıcının isteğine bırakılmıştır.

Fırsatlar

Gayrimenkul sektöründe 5 dakika çok uzun süredir. Aradığınız özellikte satışa sunulan bir yazlık sitede veya telefonda görüştüğünüz yetkili, size istediğinizi sunamayabilir. Ancak belki de beş dakika sonra size özel taşınmaz gelebilir. Eğer size ulaşmak için telefon, mail adresi bildirdiniz ise dönüş alırsınız.  Elbette bu sürenin günler veya haftalarlaca zaman alması da mümkündür. Bu nedenle takibe devam etmeniz ya da isteklerinizi, ne aradığınızı bildirmenizde fayda vardır. Zamana yayılan istekler için en ideali bulmak şansınızı arttırır. Bilgi edinme öncelik avantajı size kazandıracaktır. Lütfen fırsatları izleyiniz.