Bizimle iletişim kurun

Bize Ulaşınız

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Ltd. Şti. konut, villa, daire, otel, her türlü mülk satış ve kiralama konusunda uzmanlaştı. 1994 yılından bu yana Marmaris'te aynı ad ve adreste faaliyet gösterdi. Marmaris ve çevresinde danışmanlık hizmeti verdik. Talep nedeniyle yurtdışı müşterilere hizmetlerimizi sunduk.

Arşiv

Kazandığımız deneyim ve profesyonel kadromuz ile hayallerinizi gerçekleştirmeye kararlı faaliyette bulunduk. 2024 yılında şirketimizin ticari faaliyetini sona erdirmeye karar verdik. Sitemiz üzerinde sadece ailemize ait satılık ilanı var. Satılmış kiralanmış taşınmazlardan arşivden seçtiğimiz mülkleri emlak olarak bir süreliğine yayında bıraktık. Marmaris Haber sitemiz yayın yaşamını sürdürmeye devam etmektedir.

Marmaris Box

Şimdi ticari kaygıdan uzak olarak sektör ve Marmaris hakkında Marmaris Box sitemizde özgün içerik  paylaşımlarına devam ediyoruz. 1994 yılından beri iletişim adresimize Gönenç Emlak Marmaris ofisimiz e-mail ve telefon ile web sitemizden ulaşılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.


Gönenç Emlak İletişim Bilgileri
Adres: Yeniyol Cd. Tepe Mahallesi, 61 Sokak No: 20 48700 Marmaris - Muğla - Turkey
Telefon: 0532 3120116