Gönenç Emlak Marmaris Gayrimenkul

Muğla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satılık kiralık daire konut bilgileri ve gayrimenkul ilanları sunuluyor.

Hakkımızda

Biz Kimiz

Gönenç Emlakçılık Turizm Ticaret Ltd. Şti. kurucuları 1992 yılında francheising sistemiyle Marmaris de ilk on-line Emlakçılık sistemini, Anonim Şirkete bağlı acente olarak hizmete sundular. Ancak daha sonra; şirket yönetiminin değişmesiyle, ayrılarak, bugüne gelen aile şirketimiz Gönenç Emlak şirketi 1994'de kuruldu. Firmamız yılardır ayni adresinde gayrimenkul danışmanlığı faaliyetinde bulundu. Muğla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satılık kiralık daire konut ve Marmaris gayrimenkul ilanları sundu. Şirketimiz, gayrimenkul sektöründeki faaliyeti yanında medya yayıncılık alanında yer aldı. Şimdi Marmaris Box sitemizde yerel sosyal ve piyasa üzerine paylaşımlara devam ediyoruz. 

Şirket Uluslararası Nace Kodu: 683102

Marmaris Ticaret Odası ( Kuruluş 1994) Sicil No: 1074

Zaman Yolculuğumuz

01.01.1994 tarihinde Muğla Marmaris Merkezde şirketimiz kuruldu. 1992-1993 tarihlerinde francheising alarak Marmariste faaliyete başlayan firmamız kurucuları, kazanılan deneyim ile günün koşullarında sistemin işlemediğini görerek kendi aile şirketini kurdular. 30 yıl önce, müşterinize sözleşme, yer gösterme zaptı imzalatmak deveye hendek atlatmak ile eş değer güçlükteydi. Piyasada gördüğünüz francheise firmalarının hiç birisi yoktu. 38 şubesi bulunan ilk on-line danışmanlık Anonim Şirketinin acenteliğini aldık. Marmaris ile çevresinde ise bütün bölgeye bakan beş adet "komisyoncu" bulunuyordu.

Teknolojik Değişim

Teknoloji açısından Dx - Sx bilgisayarlar 120 Mb muhteşem kapasiteli HD'ler, modemler ise 14.400 Bbs "ışık hızında" çalışıyordu. İşletim sistemi 3.1 Windows oldu. Yeni nesilin tanışmadığı fax makinesi kullanıyorduk. Bu faaliyeti "kağnı arabası" hızıyla sürdürdüğümüzde dünyaya gelen bebekler bu gün 30 yaşında adam veya genç kadın hatta, çocuk sahibi aile oldular. Eskiyen anlayış duvarları yıkılıyor. Dünya durmadan değişiyor. 

Akıllı Telefonlar

Günümüzde her şey akıllı telefonlarda. Bilişim dünyası o kadar çok ve hızla sarmal döngü içinde gelişti ki, alışkanlıklar değişti. Birçok meslek kayboldu. Sektörde yeni trendler oluştu. Geleneksel ticaret rafa kaldırıldı. Biz, çeyrek yüzyıllık profesyonel danışmanlık yaşantımızda daima teknolojiyi takip ettik. Bilişim gelişmelerini izledik. Modern yöntemleri sürekli uyguladık. Portföyümüz elektronik ortamda sunuluyor. Bloglar, ihtisas siteleri, haber siteleri oluşturduk. Sosyal medya hesaplarından ağlar oluşturduk. Yeni bir ilan girdiğimizde kullandığımız araçlarla binlerce insana ulaşıyoruz.

  • Gayrimenkul alanında yılların tecrübesiyle hala devam ediyoruz.
  • Muğla ve Marmaris bölgesinde bulunan, yüksek eğitimli ekibimizle, en iyi hizmeti veriyoruz.
  • Pazarlama için seçilmiş konut, ticaret, turizm veya yatırım amaçlı gayrimenkulleri arıyoruz.
  • Gayrimenkulün değerlendirilmesi, pazarlanması ve yönetimi iş alanımızdır.
  • Firma prensiplerimiz emlak komisyonculuğundaki güvenilirlik, tutarlılık ve güvendir.
  • Misyonumuzda tutku ve vizyon ile 30 yıl çalıştık. 

Son Söz Öncesi

Yerel çalışmada özgünlük ve vizyonumuz tarzımızı belirledi. Verilen hizmetin kalitesi değerimizdir dedik. Sadık müşterinin kalmadığı piyasa rekabet koşullarında hedefinizin ne olduğu önemlidir. Kendi çapımızda imzanızı atmak ne yaparsanız yapın dürüstlük yoksa hepsi bir rakamının  solundaki sıfırlardır. İstediğiniz kadar ilave edin değer katamazsınız. Gönenç Emlak Şirketi kurumsal etiketi ilkeli tutumudur. 

Business Channel TV Nurseli İdiz Sektörel Haber programında yılın röportajı Gönenç Emlak Şirketi yöneticilerimizden Uğur Yıldırım ile yapılmıştır. Röportaj video lisansı şirketimize aittir.

Firma kurucusu Kemal Gönenç yurt dışı çalışmalarında İngiltere Almanya ve Hollanda ile güney sahillerinin hedef alanı seçildiğini açıklamıştı.