Gönenç Emlak

Muğla çevresi hizmet veren Marmaris Gönenç Emlak Şirketi 29 yıl gayrimenkul piyasasında danışmanlık servisi vermektedir.

29 Yıl Gayrimenkul Sektöründeyiz.

gayrimenkul sektörü 27.yılımız

01.01.1994 tarihinde aile firması olarak kurulan Gönenç Emlak Şirketi aralıksız günümüze kadar Marmaris emlak sektörü için hizmet vermiştir. Kurucu ortak Ekonomist Kemal Gönenç tarafından yönetilen firma için vizyon ön plandadır. İlk deneyimler 1990 öncesi Bodrum'da başladı. Alman Turizm firması adına villa kiralama, sözleşme tesis etmek gayrimenkul danışmanlığına başlama alt yapısının hazırlanmasına katkı oluşturdu. Profesyonel anlamda işe başlama Marmaris emlak piyasası kapsamında gerçekleşti. Türkiye geneli 38 adet franchise sistemiyle çalışan firmanın Marmaris için 26 sayfalık sözleşmesi ile acenteliği alındı. 1992 yılında başlayan ilk on-line emlakçılık faaliyeti ile piyasaya iki ortak girdik. bir yılı aşan faaliyet, hisseleri devir etmemle bitti. Kendi aile şirketimi kurarak Marmaris emlak sektöründe beşinci emlakçı olarak piyasada yerimizi aldık. Marmaris Armutalan İçmeler ile başlayan hizmet alanı kıyı turizm ilçeleri kuşağına taşındı.

Teknolojinin Kullanılması

Sx bilgisayardan Dx 233 ardından Pentium, P2 ve işletim sistemi Windows 3.1 den 10'a doğru gelişen bilişim sürecini yaşadık. Fotoğraf çek, bastır, tarayıcıdan bilgisayara aktar, siteye yükle sürecini, dijital fotoğraf makinalarına dönüşümünü gördük. 3.2 disketlerden, CD,  Flash, harici disklere ilerledik. Daima teknolojiyi izledik. Uyguladık. Toplum canlıdır. Sürekli gelişir, değişir. Değişen yasaları, mevzuatları sürekli takip ettik. Hukuk, gayrimenkul mevzuatı, tapu, kadastro bilgilerini izledik, öğrendik. Hep öğreniyoruz.

Yeni Ticaret Düzeni

Değişen dünya, ticareti de değiştirdi. Eski anlayışlar, gelenekler rafa kalkıyor. Yeni ticaret, modern tekniklerle yenileniyor, gelişimini değişerek sürdürüyor. Çeyrek yüzyıllık deneyim birikimlerimizi paylaşmayı sunuyoruz. Stratejik planlama, dijital pazarlama uyguladığımız modern tekniklerdir Bugün geldiğimiz seviye profesyonel gayrimenkul danışmanlığı butik hizmet anlayışıyla sunmaktır. İşimizin önemli bölümü kendi satın aldığımız gayrimenkulleri pazarlama ağırlığına sahiptir. Kısa ve orta vadeli gayrimenkul yatırımcısı için fırsatlar sunma seçici etkinliği biraz da zamanı iyi kullanmak amacıdır. Amerikalıların dediği gibi zaman paradır. 

Akıllı Relefonlar

İnternet bilgi kirliğinden sıyrılmak ulaşılır olmak önemlidir. Daima zoru seçtik. 2008 yılında kod yazmaya, kendi sitelerimizi hazırlamaya başladık. Ekonomi öğrenimi almamıza rağmen 10 yıldır SEO konusunda uzmanlığı, danışmanlık ile birlikte götürmeye çalışmak kazanımlar getirdi. Arama motorlarında ilk sayfalarda yer almak tesadüf değil. Artık işimizin %90'ı akıllı telefonlardan gerçekleşiyor.  

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir

Günümüzde dünya, akıllı telefonlarla avucunuzun içinde. İzlediğiniz web sitesi on dört yıl boyunca binlerce izleyiciyi konuk etti. kadlarını benim XHTML olarak hazırladığın site veda ediyor. Responsiv özelliklerle bu kez desteklerine teşekkürü borç bildiğimiz Netbim Firma yönetiminde özel olarak hazırlanan sitemizle tekrar sizlerleyiz. Muğla çevresi hizmet veren  Marmaris Gönenç Emlakçılık Şirketi 29 yıl gayrimenkul piyasasında danışmanlık servisi vermektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gayrimenkul dünyasından haberler