Gönenç Emlak

Muğla çevresi hizmet veren Marmaris Gönenç Emlak Şirketi 24 yıl gayrimenkul piyasasında danışmanlık servisi vermektedir.

25 Yıl Gayrimenkul Sektöründeyiz.

01.01.1994 tarihinde aile şirketi olarak kurulan Gönenç Emlakçılık İnş.Tur ve Tic.Limited Şirketi aralıksız olarak emlak piyasasına hizmet vermiştir. Kurucu ortak Ekonomist Kemal Gönenç tarafından yönetilen firma için vizyon ön plandadır.

Biz Kimiz ?

İlk deneyimler 1990 öncesi Bodrum'da başladı. Alman Turizm firması adına villa kiralama, sözleşme tesis etmek emlak danışmanlığına başlama alt yapısının hazırlanmasına katkı oluşturdu. Profesyonel anlamda  işe başlama Marmariste gerçekleşti. Türkiye geneli 38 adet francheising sistemiyle çalışan firmanın Marmaris için 26 sayfalık sözleşmesi ile acenteliği alındı. 1992 yılında başlayan ilk on-line emlakçılık faaliyeti ile piyasaya iki ortak girdik. bir yılı aşan faaliyet, hisseleri devir etmemle bitti. Kendi aile şirketimi kurarak Marmariste beşinci emlakçı olarak piyasada yerimizi aldık. Marmaris Armutalan İçmeler ile başlayan hizmet alanı kıyı turizm ilçeleri kuşağına taşındı.

Sx bilgisayardan Dx 233 ardından Pentium, P2 ve isşletim sistemi wincows 3.1 den 10'a doğru gelişen bilişim sürecini yaşadık. Fotoğraf çek, bastır, tarayıcıdan bilgisayara aktar, siteye yükle sürecini, digital fotoğraf makinalarına evrilmesini gördük. 3.2 disketlerden, cd leri, flashlardan, harici dislere ilerledik.

Daima teknolojiyi izledik. Uyguladık. Toplum canlıdır. Sürekli gelişir,değişir. Değişen yasaları, mevzualları sürekli takip ettik. Hukuk, gayrimenkul mevzuatı, tapu, kadasto bilgilerini izledik, öğrendik. Hep öğreniyoruz.

Değişen dünya, ticareti de değiştirdi. Eski anlayışlar, gelenekler rafa kalkıyor. Yeni ticaret, modern tekniklerle yenileniyor, gelişimini değişerek sürdürüyor. Çeyrek yüzyıllık deneyim birikimlerimizi paylaşmayı sunuyoruz. Stratejik planlama, inbound, digital pazarlama uyguladığımız moder tekniklerdir.

Bugün geldiğimiz seviye profesyonel gayrimenkul danışmanlığı butik hizmet anlayışıyla sunmaktır. İşimizin önemli bölümü kendi satın aldığımız gayrimenkulleri pazarlama ağırlına sahiptir. Kısa ve orta vadeli gayrimenkul yatırımcısı için fırsatlar sunma seçici etkinliği biraz da zamanı iyi kullanmak amacıdır. Amerikalıların dediği gibi zaman paradır. 

İnternet bilgi kirliğinden sıyrılmak ulaşılır olmak önemlidir. Daima zoru seçtik. 2008 yılında kod yazmaya, kendi sitelerimizi hazırlamaya başladık. Ekonomi öğrenimi almamıza rağmen 10 yıldır SEO konusunda uzmanlığı, danışmanlık ile birlikte götürmeye çalışmak kazanımlar getirdi. Arama motorlarında ilk sayfalarda yer almak tesadüf değil. Artık işimizin %90'ı akıllı telefonlardan gerçekleşiyor.  

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir

Günümüzde dünya, akıllı telefonlarla avucunuzun içinde. İzlediğiniz web sitesi 14 yıl boyunca binlerce izleyiciyi konuk etti. kadlarını benim XHTML olarak hazırladığın site veda ediyor. Responsiv özelliklerle bu kez desteklerine teşekkürü borç bildiğimiz Netbim Firma yönetiminde özel olarak hazırlanan sitemizle  tekrar sizlerleyiz. Muğla çevresi hizmet veren  Marmaris Gönenç Emlakçılık Şirketi 24 yıl gayrimenkul piyasasında danışmanlık servisi vermektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

http://www.gonencemlak.com.tr

Gayrimenkul dünyasından haberler