Satılık Emlakını Kaydet // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Firması satılık kiralık ilanlarınızı yayınlar hızlı ve değerinde satılmasını sağlar.

MARMARİS GAYRİMENKUL PAZARLAMA

Profesyonel destek hizmetimizden yararlanmak sizlere zaman, avantaj kazandırır. Sahip olduğunuz gayrimenkul uygun koşullarda hızlı, değerinde satılsın istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yıllar içinde oluşan portföyümüz sürekli gelişmektedir. özellikle referans sistemine önem veren şirketimiz, verilen hizmetten memnun olan ailelerin tavsiyeleri üzerine yeni dostlar kazanmamızla zenginleşmektedir. Nitekim gayrimenkul arayanla satın almak isteyenlerin buluşma platformunda karşılıklı talepler inkeşmesi sağlanır. Değerinde, hızlı satış için profesyonel danışmanlık hizmetimizden faydalanınız.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Firması satılık kiralık ilanlarınızı yayınlar hızlı ve değerinde satılmasını sağlar. Sadece satmak istediğiniz mülk bilgilerinizi ulaştırın. Gayrimenkul Danışmanı ekspertiz hizmeti akabinde satış talebinizi değerlendirir. Ardından bültenle datamızdan üyelik sistemiyle 5000 üzerinde adrese duyuru gönderilir. Taşınmaza özel çalışmada yüzyüze potansiyel alıcılarla görüşme yapılır. Koşullar uygun ise müjdeli haber gecikmez.

Hizmetin kalitesini bilgi, birikim, deneyim belirler. Müşterinin size gelmesini bekleme devri çoktan bitti. Arayanla verenin buluşma koordinatları bilgi, tecrübeyle temin edilir. Birikimlerimizden faydalanınız. 26 yıl üzerinde süreden beri, gayrimenkul satış süreci yönetiyoruz. Satılık kiralik daire konut arsa tipi gayrimenkul ilan sitesi yayındadır. Portföyümüzde müstakil ev, köy evi arsa ilanlarımız da günceldir. Unutmayınız ki; danışmak Kazandırır. Satılık taşınmaz için lütfen bize ulaşınız..

Elektronik Kayıt

Şirketimiz kurulduğu günden beri modern yöntemlere, teknolojik gelişmeler saygı duyarak takip etti.. Marmaris emlak piyasasının ilk on-line şirketi kurucularımız 1992 yılında gerçekleştirdi. 1994 yılında kendi aile şirketimizi kurduğumuzda servis sağlayan firmadan üyelikle hizmet aldık. Alt subdomainle faaliyette olan sitemiz 2003 yılına kadar 9 yıl boyunca yayında kaldı. 3.1 Windows işletim sistemi kullandığımız yıllardan o günlere geldiğimizde önemli dönüşümler oldu. Arama motoru Yahoo ve Altavista rakibi Google gerisine düştü. Müşteri arama motorunda kullanacağı kelimeleri yazınca sitemizin 12-15'nci sayfalarda çıkması üzerine aldığımız kararla sözleşmeyi fesih ettik.

Maalesef parasını bizim ödememize rağmen gonencemlak com adını geri vermediler. İki ay sonra 5 $ alan adı için 400 $ fiyatla almamız istendi. Bir kaç yıl sonra alan adını takibimizle reel fiyatla geri aldık. Peki şimdi ne olacak? Bu kez İngilizce siteyle bir yıl yolumuza devam ettik. Seo çalışmasıyla ilk tanışmamız bu yıllarda başladı. Firmanın kurucusu Kemal Gönenç bu ylculugu nasıl yaşadı, bakalım.

Klasik Ticaret Bitti 

Konu hakkında doğru dürüst bilgi sahibi yoktu veya ulaşılması güçtü. Kolej yıllarından kalan yabancı dil ile araştırmalarda makaleler okumaya başladık.Ofis çalışmaları yanında artık geceler bu konuda ilerlemek için ayrılmıştı. Bir süre sonra yanlış giden fakat ne olmadığını anlayamadığım yol ayrımında kaldım. Yazılım hakkında bilgi gerekiyordu. Siti kendim inşa etmeye nkarar verdim. yaklaşık beş ay sonra HTML kod yazarken, yardımcı programları öğrenmek için yol alıyordum.İlk siteyi tamamladım. Beğenmedim tekrar inşa ettim. Dört ay boyunca tam on yedi defa yenilendi ve son halini aldı.

Site gelişti ve XHTML kodlarıyla CSS kullanıraka Apaci5ile yaytına Türkçe İngilizce iki dilde yayına gonencemlak com tr olarak başladı. Bu arada ülkemizde çıkan yayınları sürekli takip ederek kendimizi sürekli geliştirdik. 15 yıldır aktif yayında olan sitemiz iki yıl önce akıllı telefonlarla uyumlu yapıldı. Bu konuda Netbim'den yazılım desteği aldık. Başlangıç saymazsak 2008 yılından beri gayrimenkul danışmanlığı ile bilişim teknolojisini birlikte yürütüyoruz. Yerel firma kapsamında arama motorlarına baktığınızda durumumuz ortada. Herşey sürekli değişiyor, gelişiyor. Klasik ticaretin biteceğini yerini modern yöntemlere bırakacağını yıllar önce gördük. Şirketimiz 26 yıldır ilanlarını kendi sitesinden yayılıyor.

Digital Pazarlama

Çeyrek yüzyıl elektronik ortamda satılık kiralık gayrimenkul bilgilerini yayınlıyoruz. Yaşadığımız süreci kimsenin yaşamasına gerek yok.1.500-2.000-TL gibi fiyatlarla kredi kartına taksitle site kullanım üyeliği alabilirsiniz. Veya yazılım şirketine orta kalite site yaptırabilirsiniz. Fakat unutmayın davul boynunuzda tokmak başkasında oılacaktır. Seo için önemli miktar paralar ödeyerek mesafe alabilirsiniz. Fakat konu dönüp dolaşıyor dijital pazarlamaya dayanıyor. Akıllı telefonlardan izlenen site sosyal medya hesaplarıyla desteklendiğinde potansiyel alıcılara ulaşabilirsiniz. Bayrak yarışının yeni parkuru bundan sonra başlar. Bu da danışmanın bilgisi, birikimi, deneyimi ve vizyonuna kalmıştır. Stratejik planlama modern yöntemini kullanan şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetine devam etmektedir. Sahip olduğunuz taşınmazı hızlı ve değerinde satmak bizim işimizdir. Diğer görevimiz de hayallerinin peşinde koşanlar için istenilen özelliklerde taşınmaz vererek satışla sonuçlandırmaktır.

Firma Ekle