Hizmetlerimiz // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Marmaris ve güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer veriyor.

HİZMETLERİMİZ

Marmaris merkezde 25 yıl üzerinde süredir ayni adresde bulunan şirketimiz şube açma yerine; sözleşmeli partnerlik statüsünde sadece bizimle beraberliği paylaşan uzmanlardan oluşan takım çalışması yapmaktadır. Gönenç Emlak Marmaris ve güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer veriyor.

Bu çalışmanın francheising örgütlenmemizin çekirdeğini oluşturması planlanmaktadır. Bu nedenle, Marmaris dışında da sağlıklı hizmet verme olanağına sahibiz. Ana faaliyet konumuz, gayrimenkul danışmanlığıdır. Yılların oluşturduğu birikimle özellikle gayrimenkul yatırım danışmanlığı yönünde etkinlik gösterilmektedir. Referans sistemi çalışma yöntemi daima bizlere yeni kapıların açılmasını yıllar içinde sağlamıştır.

Hizmet Konularımız

Satış protokolü, Kira kontratı tanzim edilmesi, 
Gayrimenkul danışmanlığı tesisi, 
Tapu takip işleri,
Kat mülkiyeti,
Gayrimenkul Ekspertizliği,
Yer Tesbit çalışması,
Parselasyon,
Halihazır harita
Fizibilite raporu hazırlamak.

Satış sonrası işler konusunda, tarafımızdan satışı gerçekleştirilen mülkler için, Sigorta, Elektrik aboneliği, Su aboneliği, Emlak beyannamesi tanzimi ve ilgili servise teslimi işleri şirketimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Önemli olan ; başlangıcından satış sonrasına kadar titizlikle alım-satım faaliyetinin kusursuz gerçekleşmesini temin etmektir.
Gönenç Emlak Marmaris ve güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli sürekli güncellenmektedir.

Danışmak kazandırır.ExactSeek - Submit 4 FREE

Click Here to Visit ESL and EFL Web Directory 

Click Here to Search This Site

marmaris firmaları