Bizi Tavsiye Ediniz // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris de 24 yıl üzerinde ayni adreste danışmanlık hizmeti veren tek gayrimenkul danışmanlık şirketiyiz.

BİZİ NEDEN TAVSİYE EDİNİZ?

1994 Yılından beri Marmaris Merkez Ofisimizden danışmanlık hizmeti veren şirket kurucularımız, Ticaret odası ile ayni tarihte kendi aile şirketimizde aralıksız günümüze değin hizmet vermeye devam ediyorlar. Bölgemizde yüzlerce satılık kiralık gayrimenkul bilgisini, üç bin adet üzerinde fotoğraflarla izleyicilerine düzenli güncelleme yaparak sunuyor. Gelişen teknik, teknolojik olanaklar üzerine yıllarca kullandığımız sitemizi sürekli yeniliyoruz. 

2005 yılından bu yana inter aktif gayrimenkul bilgi bankası niteliğinde, 2.000.000 tekil ziyaretçiye yakın konuk kabul eden yeni sitemiz ihtiyaçları karşılamaya yönelik dizayn edildi. Aradığınızı kolayca bulma, güçlü içerik, sürekli güncelleme, hızlı açılan sayfalar, ön plana aldığımız özellikler oldu. Sizlere hazırladığımız yeni web sitemiz daha zengin içerikle yenilendi. Gördüğümüz ilgi kararımızın doğruluğunu teyit ediyor. Sitemizde gayrimenkul sahiplerinin ilanlarda yer alması, sadece şirketimize ulaşmalarıyla yeterlidir. Koşulumuz, fiyat değiştirme, vazgeçme vb. durumlarda bizi haberdar etmeniz.

Bu Şansı Paylaşınız

Şirketimiz tarafından hazırlanan E-Bülten; bölgemizden emlak haberleri, yenilikler, duyurularla sizleri haberdar edecektir. Sadece adınızı ve mail adresinizi kayıt etmeniz yeterli. Emlakçılık sektöründe bölgesel olarak zengin içerikle oluşturduğumuz portföyümüzü yayınlıyoruz. Artık sokak sokak emlak aramaya gerek kalmadı. Tüm bilgiler elinizin altında. Mugla ve Marmaris çevresi güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi günceldir. Bilgi çağının gereği hazırlanan ihtiyacınıza yönelik bu bilgi bankasından yararlanınız. Bu önemli şansı dostlarınızla paylaşmak için lütfen bizi tavsiye ediniz. Referans sisteminin en önemli platform olduğu inancındayız.

Marmaris de 24 yıl üzerinde ayni adreste danışmanlık hizmeti veren tek gayrimenkul danışmanlık şirketiyiz. Mugla çevresi ve Gönenç Emlak Marmaris gayrimenkul sektöründe satilik kiralik daire konut arsa villa ada otel ile köy evi bilgileri düzenli güncellenerek verilmektedir. Lütfen, konut kredisi, koşulları hakkında sorularınızı, özellikle Selimiye satılık arsalar, köy evleri, müstakil ev isteklerinizi iletiniz. Marmaris gayrimenkul sektöründen haberler almak için e-bülten ücretsiz üyeliğinden yararlanmanız önerilir. Portföyümüzde yer alan; Marmariste kiralik ev ile Marmariste satilik daire güncel ilanları ve satilik arsa bilgileri için sorularınızı iletebilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi pusulanız doğru bilgi olsun.