Projeler // Gönenç Emlak Marmaris

Natamam veya projeden satılık ev almak çok farklı kazanımlar sağlayabilir.

PROJELER

Anahtar teslim satılık ev aldığınızda istekleriniz tam olarak karşılanmayabilir. Natamam veya projeden satılık ev almak çok farklı kazanımlar sağlayabilir. Gayrimenkul mutfağının genişletilmesi, zeminde mermer, fayans, laminant parke vb kullanım tercihleri, evebeyn banyo, talebi; istek dışı bırakılması, her türlü seçim, seçenek, müdalale yapılabilir. En azından banyo fayanslarının tip, renk, kalite seçimi gibi tercihlerin inşaat süreci içinde yapabilme şansı vardır. Ayrıca; anahtar teslim gayrimenkul alınmasıyla inşaat sürecinde satın alınması arasında fiyat açısından ciddi fark vardır. Bu tipde gayrimenkul satın almak avantajlıdır. Böylesi avantaj ayni zamanda risk karşılığıdır.

Sakıncalar

Sermaye yapısı güçlü, deneyim, bilgi birikimi olmayan inşaat firması için iki kez düşünülmelidir. Güvenirlik önemlidir. Projeden satılık ev alırken; bu konuda emlak danışmanı hukuki bilgiye sahip profesyonel destek almalı, sözleşmelerin gayrimenkul mevzuatını iyi bilen uzman aracılığıyla yapılmasında ısrarcı olmalıdır. Profesyonel yaklaşım, gayrimenkul hukukunda uzman bir avukat tarafından sözleşmelerin hazırlanmasıyla hukuki güvencenin de temin edilmesidir. 

Gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi tanzim edildiğinde tapuda şerh konulması en önemli unsurdur. Şerh konulmadan tek başına sözleşme koruyucu olmaz. Ödeme koşulları, tazminatlar çok açık belirtilmelidir. Güvenilir firma, hukuk kurallarına uygun sözleşme şartıyla projeden ya da natamam emlak alınmasını uygun bulduğumuzu belirtelim. Kat irtifakı tesis edilmiş inşaat aşamasında bulunan gayrimenkul, artık, konut kredisi, talebi karşılanmaktadır. İnşaat aşamasında, satilik ev, almak bir anlamda mortgage kullanarak daha uygun imkan sağlamaktadır.

Projeden Satılık Ev

Marmaris emlak sektörü özelinde belirttiğimiz hususlar, Türkiye güney sahillerinde hizmet verdiğimiz bölgeler de geçerlidir. Nitekim ana sayfamızda lokasyon, fiyat cazibesi açısından uygun gördüğümüz emlaklar ana sayfamızda dönüşümlü olarak referans edilmektedir. Sadece resim üzerine tıklamanız yeterlidir. 700 adete yakın satılık kiralık emlak bilgisi; 3000 adet üzerinde resim sitemizde yayınlanmaktadır.

Portföyümüzde; Muğla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satilik kiralık daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari düzenli güncellenerek sunulmaktadır. Ayrıca Marmariste satılık daire ve Marmariste kiralık ev ilanları ile köy evi yazlik konut satılık arsa bilgileri de yer almaktadır. Arama motorundan diğer, satılık ilan bilgilerine sınıflama yaparak ulaşmanız mümkündür. Daha fazla bilgi istediğiniz taktirde ilan sayfasında yeralan "ilanla ilgileniyorum" linkine lütfen tıklayın. Danışmak kazandırır.