Gayrimenkul Satarken // Gönenç Emlak Marmaris

Sahip olduğunuz mülkü satmaya karar verdiğinizde gayrimenkul satarken düşünceniz en kısa zamanda iyi fiyatla satışı gerçekleştirmektir.

Taşınmaz Satarken Neler Yapılmalı

Sahip olduğunuz mülkü satmaya karar verdiğinizde gayrimenkul satarken düşünceniz en kısa zamanda iyi fiyatla satışı gerçekleştirmektir. Peki bu nasıl olacaktır?

İki yol var. Ya kendi başınıza satmaya çalışacaksınız ya da profesyonel destek almayı düşüneceksiniz. Kendi başınıza yapacaklarınız, öncelikle taşınmazın satılacağını duyurmak. Tabela asmak gazetelere, elektronik ortam portallarına ilan vermek, tanıdıklarınıza söylemekdir. Bulduğunuz alıcıyla anlaşırsanız satış gerçekleşir. Peki satış fiyatını sağlıklı tesbit edebilecek misiniz? Acaba daha uygun şartlarla, daha kısa zamanda satış yapma imkanı mümkün mü? Haftalar hatta aylarca taşınmazınız satımazsa ne olacak?

Danışman Seçimi

Doktorunuzu, avukatınızı seçerken gösterdiğiniz özeni, danışmanı seçerken göstermiyorsanız, bu yazının devamını okumanıza gerek yok diyebiliriz. Seçeceğiniz Danışmanın kaç yıldır bu meslekte olduğunu, öğrenim durumunu öncelikle öğrenmelisiniz. Deneyimli, mesleğine hakim gayrimenkul danışmanı size kazandırır.

Eskimoya Buz Satıyoruz

Doğru seçim yaptığınız gayrimenkul danışmanı, satışı yönetendir. Aklın yolu bir olduğuna göre mantık çerçevesinde herşey yerli yerine oturur. Alıcı, satıcıyı bu çerçevede buluşturan danışman, daima iki tarafında kabul edeceği koşullarda anlaşmayı sağlayandır. Danışmanın gayrimenkul mevzuatını, hukukunu bilmesi yetmez. Herşeyden önce satıcı kimliği önde olmak zorundadır. Satış tekniklerinin, prensiplerinin ilkeli yönetilmesi önemlidir. Esas olan her iki tarafında mutlu olacağı seviyede buluşmayı temin etmektir. Bilgi, deneyim, dürüstlük bileşkesi; danışmanın kalitesini belirler.

Danışmanlık Şirketi

Gayrimenkul sektöründe 27 yıl üzerinde süredir danışmanlık hizmetini aktif biçimde sürdüren şirketimiz zengin portföye sahipdir. Şirketimiz güney sahilleri satılık kiralık daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi sürekli güncellenmektedir. Ücretsiz bülten üyeliği ilanlarınızın yayınlanması, alıcı kitleye duyurulması gibi sunulan olanaklardan faydalanmanız kazandırır. Doğru bilgi pusulanız olsun.

Hizmet Alanımız

Şirketimiz uzman ekip tarafından yönetilir. Firma merkezi Marmaris hizmet alanı ise Muğla çevresidir. Sayfamızın en üst kısmında gördüğünüz onbir adet yerleşim başlığı faaliyet alanımızdır. Genel anlamıyla güney sahili Fethiye'den Datça'ya kadar olan kıyı yerleşimleri esas alınmıştır. Bölgesel karşılığı yerel hizmet ağı sağlamaktayız. Çatışma tarzı açısından bu alanda dijital pazarlama potansiyel kitlesine yönelik çeyrek yüzyılı aşan süredir oluşan bağlantılar üzerine etkinliğimiz aktiftir. kendi bağlantılarımız nedeniyle şirketimiz kuruluşundan beri paylaş paslaş jargonundan uzak durmuştur. Yurt dışında İngiltere, Almanya, Hollanda pazarında yönelik sözleşmeyle organik ilişki tesis ettiğimiz firmalarla yıllardır iş birliğimiz devam etmaktedir.

ebesucher