Emlak Satarken // Gönenç Emlak Marmaris

Sahip olduğunuz mülkü satmaya karar verdiğinizde emlak satarken düşünceniz en kısa zamanda iyi fiyatla satışı gerçekleştirmektir.

EMLAK SATARKEN NELER YAPILMALI

Sahip olduğunuz mülkü satmaya karar verdiğinizde emlak satarken düşünceniz en kısa zamanda iyi fiyatla satışı gerçekleştirmektir. Peki bu nasıl olacaktır?

İki yol var. Ya kendi başınıza satmaya çalışacaksınız ya da profesyonel destek arayacaksınız. Kendi başınıza yapacaklarınız, öncelikle emlakınızın satılık olduğunu duyurmak. Tabela asmak gazetelere, emlak portallarına ilan vermek, tanıdıklarınıza söylemekdir. Bulduğunuz alıcıyla anlaşırsanız satış gerçekleşir..Peki satış fiyatını sağlıklı olarak tesbit edebilecek misiniz? Acaba daha uygun şartlarla, daha kısa zamanda satış yapma imkanı mümkün mü? Haftalar hatta aylarca emlakınız satımazsa ne olacak?

Emlak Danışmanı Seçimi

Diş doktorunuzu, avukatınızı seçerken gösterdiğiniz özeni, emlakçınızı seçerken göstermiyorsanız, bu yazının devamını okumanıza gerek yok diyebiliriz. Seçeceğiniz Danışmanın kaç yıldır bu meslekte olduğunu, öğrenim durumunu öncelikle öğrenmelisiniz. Deneyimli, mesleğine hakim gayrimenkul danışmanı size kazandırır.

Eskimoya Buz Satmak

Doğru seçim yaptığınız gayrimenkul danışmanı, satışı yönetendir. Aklın yolu bir olduğuna göre mantık çerçevesinde herşey yerli yerine oturur. Alıcı, satıcıyı bu çerçevede buluşturan danışman, daima iki tarafında kabul edeceği koşullarda anlaşmayı sağlayandır. Emlak Danışmanının gayrimenkul mevzuatını, hukukunu bilmesi yetmez. Herşeyden önce satıcı kimliği önde olmak zorundadır. Satış tekniklerinin, prensiplerinin ilkeli olarak yönetilmesi önemlidir. Esas olan her iki tarafında mutlu olacağı seviyede buluşmayı temin etmektir. Bilgi, deneyim, dürüstlük bileşkesi; Emlak Danışmanı'nın kalitesini belirler.

Gönenç Emlak

Gayrimenkul sektöründe 24 yıl üzerinde süredir danışmanlık hizmetini aktif biçimde sürdüren şirketimiz, geniş portföye sahipdir. Marmaris gonenc emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi sürekli olarak güncellenmektedir. Ücretsiz bülten üyeliği,satılık emlaklarınızın yayınlanması, alıcılara duyurulması gibi sunulan olanaklardan yararlanmanız kazandırır. Doğru bilgi pusulanız olsun.

Europe Real Estate Directory and European Properties Search

Europe Real Estate Directory and European Properties Search


ebesucher | Karşılıksız, Kodsuz Dizin |