Gönenç Emlak

Şirketimiz gayrimenkul pazar analizi konusunda içeriği sahibi olduğu haber platformu “Marmaris Box” tarafından sunulmaktadır.

Gayrimenkul Pazar Analizi // Gönenç Emlak Marmaris

gayrimenkul pazar analizi

Sonuçlar Yol Gösterir

Şirketimiz gayrimenkul pazar analizi konusunda içeriği sahibi olduğu haber platformu “Marmaris Box” tarafından sunulmaktadır. Şirket tarafından her üç ayda bir uzman ekibin hazırladığı raporlar değerlendirilerek sonuçlar yayınlanmaktadır. Bu konuda son on yılda verilen raporlar Arşiv  bölümünde sunulmaktadır. Ayrıca yerel Pazar hakkında gündeme alınan konularda içerikler ilgilenen takipçilerimize iletilmektedir.

Neden Önemli

Temel tanımında yer aldığı gibi endüstrideki piyasa hakkında bilgi toplama sürecini kapsamaktadır. Yapılan yatırım planlarının en önemli ve oldukça büyük yere sahip çalışma sayesinde kendi pazarınızda bulunan uzmanlığı ve finansal açıdan çekiciliği göstermektedir. Bu sayede tüm sektör yöneticileri firmanın ya da çalışanlarının satış oranlarını daha farklı kapsamla değerlendirerek, her bilgiye sahip olabilme şansı bulabilmektedir. Ayrıca potansiyel müşterilerinizi ve pazar koşularınızı da oldukça iyi anlamanıza fayda sağlamaktadır. Bu sayede verdiğimiz tüm hizmetleri ekip çalışmasıyla sağlıyoruz. Ayrıca bu sayede rakiplerinizden önde olmanıza şans tanınmaktadır.

Danışmanlık Şirketi

Bizler Muğla Marmaris emlak piyasasında 27 yılı aşan süredir faaliyetle aktif yer almış firmayız. Bu konuda uzman ekip çalışmasıyla piyasa yakından takip edilmektedir. Şirketimize bağlı medya haber sitemiz Marmaris Box gayrimenkul pazarı hakkında içerikleri ve analiz sonuçlarını paylaşmaktadır. Hatta son on yıllık piyasa değerlendirmelerini içeren arşivimiz de izleyiciye açılmıştır. Her endüstride olduğu gibi gayrimenkul piyasası kapsamında oldukça başarılı girişimin ortaya çıkmasına çözüm odaklı faaliyetle olanak tanımaktadır.

Risk Yönetimi

Gayrimenkul pazar analizi sonuçları firmanın ve çalışanların amacının belirlenmesine ve kesin sınırlarla çizilmesine olanak tanır. Bu sayesinde tüm ticari riskleri değerlendirerek, sorunların çözülmesine şans tanımaktadır. Ayrıca fırsatlar oluşturmaya yarayan çalışmanın belirlenmesiyle gelecekte olması mümkün tüm riskleri hesaplama mümkün olur. Negatif sonuçların önüne geçilmek için oldukça önemli noktadır. Yatırımcılar için risklerin yönetimi, kar oranının yüksel olduğu potansiyel taşınmazların fizibilite edilmesi karar mekanizmasını hızlı ve doğru olarak verilmesini sağlar. Burada önemli olan gelişme yönünü belirleyerek sonuçlar elde etme hedefidir.

Yatırım Potansiyeli

Ayrıca genel bakış açısı da sunan bu sayesinde pazar içerisinde yer alan mevcut durumu ve esas hatlarını belirleme de öncü rol oynayan nitelik olmaktadır. Sektörün boyut, terndleri ve aynı zamanda bunlarla birlikte öngörülen büyüme gibi benzeri durumları kullandığımızda nereye gittiğini eklemektedir. Genel kapsamda yatırımlara ve iş düzeyine odaklanmaya yarayan uygulama, kurumların hedef pazarını, rakipleri karşılaştırma ve fiyatlandırma ve yanında tahminde bulunma gibi durumların ortaya çıkmasında öncü rol oynayarak firma olarak tercih ettiğimiz bir durumdur.