Gönenç Emlak

Geleneksel ticari yöntemler değişen dünyanın isteklerinin karşında yetersiz kalırken günümüzde modern pazarlama sınır tanımıyor. 

Pazarlama Sınır Tanımıyor // Gönenç Emlak

gayrimenkul pazarlama

Müşteri Odaklı Konut Pazarlama

Geleneksel ticari yöntemler değişen dünyanın isteklerinin karşında yetersiz kalırken günümüzde modern pazarlama sınır tanımıyor. Ticari alışkanlıklar da değişmeye başladı. Bu durumda modern yöntemler devreye girerek stratejik planlama, Dijital pazarlama yöntemleri yeniliklerin birbirini izlediğini görüyoruz. Farklı modeller başarıya taşımayı önermektedir. Bu tarz çalışmayı uygulamayı benimseyen gayrimenkul şirketinin periyodik çıkardığı yayınlarından birisi hakkında paylaşım örnek olabilir.

İletişim Araçları Gelişiyor

Şirketimizin sunduğu Marmarisbox Bülteni izleyenleri satılık taşınmazlar ve son yaşananlar hakkında bilgi verir. Bültende gayrimenkul piyasasını yakından takip eden yazarlarımızın makalelerine ulaşmanız mümkündür. Gayrimenkul sektöründeki son devinim takip edilir ise sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Akıllı telefonlardan, bilgisayarımızdan ulaşabilir, bilgi ağına katılabilirsiniz.

Piyasa Haberleri

Bültende yer alan gayrimenkul sektörünün son durumunu içeren kapsamlı raporlara ulaşmak kolaydır. Gayrimenkul piyasasını günü gününe takip eden firma uzman ekibinin yazdığı içeriklerde doğru yatırım hakkında bilgi verilir. Son aylarda Marmaris satılık ev konut fiyatlarının düştüğü hakkında bilgi ifade ediliyor. Bilgilerin gerçeği yansıttığına nasıl inanabiliriz? Bu konuda bize yardım sağlayacak önemli bir yayın var. Doğru ve güncel satılık  konut fiyatları ve seviyelerini, Marmarisbox Bülteni sunulmaktadır.

Açık Arşiv

Arşiv olarak paylaşılan raporlar piyasanın yönünü, ne gibi devresel hareketlerden etkilendiğini açıklar. Satışa sunulan villa, arsa, konut, gibi taşınmazların ilanlarını takip edebilirsiniz. Bültende güncel piyasa analizleri de bültende bulunur.

Arşiv 2008-2014 tarihleri kapsamında üçer aylık çıkarılan raporda beyan edilir. Türkiye ve yerel piyasa analizi, durumu hakkında değerlendirmeler yapılır. Arşiv bölümündeki içerikler firmadan yazılı izin alınarak kaynak belirterek yayında kullanmak üzere alınabilir. Ayrıca sektörden haberler alabilirsiniz. İngilizce yayın  Marmarisnews firmamızın yabancılara yönelik yayınıdır.

Piyasanın Takibi

Her yeni yıl gayrimenkul sektöründe farklı beklenti oluşur. Piyasa bu beklentiyi satın alır. Peki, 2020 yılında beklenti nelerdir? Marmaris satılık daire için, konut kredisi faiz oranlarındaki düşüş sektörün canlanmasını sağlamıştır. Fakat konut fiyatlarının aşağıya çekilmesi izlenemedi. Yerel piyasada kendine özgü etmenler farklı görünümde. Yapı maliyetlerinin çok yüksek olması satış fiyatlarında basınç oluşturmuştur. 2020 kapsamlı raporları firmamızın resmi sitesi blog bölümünde ayrıntılı yer almaktadır. Bülten ise, haber, blog ve ilan kategorik bilgi  içeren içerikler paylaşmaktadır.

Bülten

Muğla Marmaris gayrimenkul sektörünü etkileyen iç ve dış etmenleri ekonomi öğrenimi almış ve firma kurucusu Kemal Gönenç'i izleyebilirsiniz. Çeyrek asır boyunca firmayı kuruluşundan beri yönetmektedir. Anımsatmak isteriz, bilinçli seçim yapmanız kararınızı etkiler. Nitekim önemli süreç, karar verme sürecidir. Bu süreci kendi başınıza yaşamak istemeniz doğaldır. Konut satın almak gibi hüner gerektiren konuda destek alabilirsiniz. Güvenilir danışmanın kazanç sağlayacağını belirtelim.

Şirketimiz sizlerin doğru tercihler yapması, satış uygulama yolculuğunda bilgi, birikim ve deneyimle yanınızda yer alacaktır. Şirketimiz yayınlarından, ilanlarından beğendiğiniz taşınmazı seçebilirsiniz. Merak ettiklerinizi konusundaki profesyonel ekibimize sorarak bilgi alabilirsiniz. Takip etmek için Marmarisbox sitesine konuk olabilirsiniz.