Beldibi Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Beldibi Merkeze 4 km mesafede imarlı parsel Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Beldibi Satılık Arsa

 • İlan No
  645
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1060
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %20
 • Kaks
  %40
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Beldibi

Muğla Marmaris Beldibi Merkeze 4 km mesafede imarlı parsel Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı. Merkeze dört km mesafede orman, deniz manzaralı, yol cepheli, yasal inşaat müsaadelidir. 20% tax 40% kaks olarak imarlı konuma sahiptir. Beldibi satılık arsa yatırım amacı ile gayrimenkul satın almak isteyenler için idealdir. Çevresi zeytin ve çam ağaçları çerili, hemen yakınında site bulunmaktadır. Ulaşımı kolaydır.

Yer Gösterme

Gayrimenkul şirket yetkilisi tarafından randevu alınarak gösterilir. Bu işlemin yapılmasında bakanlığın 2003/59 sayılı tebliğine göre protokol uygulanır. Verilen hizmet belgelenir. Bu nedenle tutanak tanzim edilir. Birer nüshası taraflara verilir. Ücret talep edilmez. Daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız. Satilik arsalar talebinizi iletiniz. Satilik kiralik daire konut arsa bilgileri güncel olarak yayınlanmaktadır. Müstakil ev, villa, inşaatı, imar bilgileri hakkında sorular için bize ulaşınız.

Gönenç Emlak

1994 yılında Marmaris Merkezde kurulan şirketimiz, gayrimenkul sektöründe, iletişim ağının bir parçası olarak Emlak Bülteni ile üyelerine ulaşmaktadır. Sektörden haberler için ücretsiz üye olmanızı öneririz. En son kayıt edilen fırsat değerinde gayrimenkul bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanır. Tüm ilanlar yenilenerek internet ortamında sitemizden sunulmaktadır. Sosyal medya, haber siteleri ve blog araçları, şirketimiz tarafından daha geniş kitleye ulaşabilmek amacıyla etkin kullanılmaktadır. Adımıza açılan hesaplardan bizi takip edebilirsiniz. Mugla Marmaris Beldibi satılık arsa ilanları ve imarlı parseller hakkında bilgiler türkçe ve ingilizce dilinde Gonenc Emlak sitesinden sunulmaktadır. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita