Selimiye Satılık Arsa İlanları // Gönenç Emlak Marmaris

Selimiye satılık arsa kadastro yolu sol tarafında caddeye sınır deniz manzaralı Selimiye satılık arsa olarak yatırımcılara önerilir.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Emlak

 • İlan No
  305
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  19380
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Yatırıma Uygun Satılık Arsa

Selimiye satılık arsa  kadastro yolu sol tarafında caddeye sınır deniz manzaralı Selimiye satılık arsa olarak yatırımcılara önerilir. İçinde yetişkin zeytin ağaçları bulunan satılık arsa, yatırım amacına uygundur. Gayrimenkul yola cephelidir. Meyilli olan parsel önü kapanmaz özelliktedir.

Selimiye İmar Durumu

Muğla İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü 'nün 1/25.000 ölçekli haritasında görüleceği üzere yola cephesi mevcuttur. Selimiye satılık arsa, konum olarak bir yanı deredir. 5000m2 parsellere bölünme ifraz yasağının kalkmasından sonra mümkündür. Kadastro yoluna cephesi olduğundan değerli gayrimenkul alt yapı olarak elektrik telefon yol olanağına sahiptir.

İnşaat izni Özel İdare tarafından verilmekteydi. Ancak; 30 Mart seçimleri ardından Muğla Büyük Şehir Belediyelik sistemine geçince, İl Özel idare müdürlüğü kapatıldı. Nüfusu 500 kişiyi geçen köyler ise mahalle konumu kazandı. Tüm imarla ilgili çalışmalar Marmaris Belediyesi'ne bağlandı. Planların hazırlanması veya hazırlattırılması Belediye yetkisine bırakıldı. Büyük Şehir Belediyesi ile Çevre Bakanlığı onayları planlar gerçekleşebilecek. Nitekim, 30 Nisan 2014 tarihinde 1/25000 ölçekli revizyon planı askıdan indirildi. Yapılan şahıs, tüzel kişilerin itirazları değerlendi. Sonuç: plan onaylandı. Marmaris Belediyesi ruhsat için yetkilidir.

Satılık Arsa İçin Yer Gösterme İşlemi

Arsa şirketimiz yetkilisi tarafından gösterilir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihinde OSG-2003/59 sayılı yönetmeliği 'ne uygun olarak bu işlem yapılır. Yer Gösteren ile talep eden arasında yazılı tutanak tanzim edilir. Selimiye satılık arsa için bu işlem belgelenir, bilgi verilir, parsel gösterilir.

Selimiye Gönenç Emlakçılık Şirketi

27 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti veren şirketimiz özellikle Selimiye Köyü gayrimenkul satışlarını geçiş dönemi yapılaşma koşullarının getirdiği yeni imkanlar nedeniyle yoğunlaştırmıştır. Kaldı ki; revizyon planı verdiğimiz önemin doğrulamaktadır. Müstakil ev konut daire arsa köy evi yanı sıra satılık ada koy otel bilgileri portföyünde sürekli güncellenir. İlan sitesinde bölgeden haberler ve imar duyuruları yayınlanmaktadır. Muğla çevresi ile Marmaris sahillerde satılık daire konut arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları aktif portföyümüzden sunulmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından sürekli güncelleme yapılarak bilgiler yenilenmektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan duyurularımızı takip edebilirsiniz. Arsalar yanı sıra; Marmaris satılık daire ile köy evi yazlık konut villa ilanlarımızı izleyebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Lütfen taleplerinizi iletiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita