Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:560 - Beldibi Satilik Arsa İmarlı Arsalar

Satilik Emlak

Marmaris Beldibinde imarlı satılık arsa orman içinde ve şehrin genişleme yönünde bulunmaktadır. Arsa tabanda %15 ve iki kat villa yapımına uygun olup ayrıca kod farkından kat kazanma imkanı vardır. Çevresinde yabancıların yoğun yaşadığı villalar ve kompleks inşaatları devam etmektedir. Beldibi'ne mesafesi 4km , Marmaris merkeze ise 9 km mesafede bulunan arsa orman manzaralıdır. Mugla Beldibi satilik arsa ve imarlı arsalar ile müstakil ev yazlik konut villa köy evi yapılabilir parseller Gonenc Emlak sitesinden sunulmaktadır.

Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde süredir danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından verilmektedir. Türkiye güney sahilleri satilik kiralik ilanları portföyümüzden sunulmaktadır. Yüzlerce ilan bilgisi düzenli olarak yenilenerek yayınlanmaktadır. Tüm ilanlarımız XML, özet akış listemiz ise RSS, sayfalarımızdan izlenebilir. Marmarisbox Büten yeni kayıt edilen ilanlarla birlikte, duyurular, piyasa analiz raporları sunulmaktadır. 2008 yılından beri düzenli olarak sektöre sunulan raporlar arsiv kategorisindeli sayfalarımızdan izlenebilmektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Portföyümüzde yeni ilanlar kayıt edilirken satılmış kiralanmış veya silinmesi gereken ilan bilgileri kaldırılır. Bu döngü sürekli devam eder. Resmi sitemizden sunduğumuz ilanların güncellenerek yenilenmesi bu şekilde sağlanır. Datamızda arsaların yanı sıra, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev hakkında açıklamaları bulabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Beldibi

Belediyelik olan belde 2014 mart yerel seçimleri ardından 6360 Nolu Kanun 6 Aralık 2012 tarihli 28489 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren yasa gereği mahalle olacaktır. Büyük Şehir ilan edilen Mugla bu anlamda yeni yapılanmaya gidecektir. Mevcut uygulama imar planlarında herhangi bir değişiklik yapılmamış ancak yetki merkeze verilmiştir. Marmarisin çevresindeki köyler de 500 kisi üzerinde ikamet edildiği taktirde mahalle olacak ve hepsi Marmarise bağlanacaktır. Yapılanmanın ardından köylerde tapu kadastro çalışmalarının hızlanması beklenmektedir. Bu faaliyetlerde Çevre Bakanlığı ve ilgili kurumların görüşü alındıktan sonra Muğla Büyük Şehir Belediyesi’ne sunum yapılarak prosedür işleyecektir.Bu konuda soru ve isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Kategorisi: Türü
Bölgesi: Bölgesi
Fiyatı: 300,000 TL
M2 1031

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/560-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist