Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:620 - Söğüt Satılık Arsa Gayrimenkul

Sögüt Köyü

Marmaris'e araçla 45-50 dakika mesafede bulunan Söğüt Köyü'nde, komple deniz manzaralı, kadastro haritasında (patika) yol olarak kaydı bulunan, yola cift tarafdan cepheli, hudutları belirlenmiş satılık arsa.

İl Özel İdare Müdürlüğü’nden verilmiş yapı izin belgesi mevcut. Üçüncü derece doğal sit , üçüncü derece arkeolojik sit, 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Çevre Düzeni Plan Hükümleri geçerlidir. Yabancıların Köylerde arsa satın alması yasaklanmıştır. Ancak, şirket ya da yabancı ortaklı şirket adına satın almak mümkündür. Yabancıların adına emlak satın almak yaklaşık üç ay sürerken, şirket adına bu işlem sadece bir gün içinde gerçekleşir. İmar çalışmaları Muğla’nın Büyük Şehir Belediye’liği olması ile nüfusu 500 üzerinde olan köyler mahalle olacak ve inşaat ruhsatları belediye tarafından verilecektir.

Gayrimenkul hakkında detay bilgi için bize ulaşınız.Bunun için bu emlakla ilgileniyorum linkini tıklayınız.

Satılık Arsa

Mugla Marmaris Söğüt satılık arsa ve gayrimenkul bilgileri sitemizden satilik arsa ile villa müstakil ev köy evi imarlı parsel ilanları verilmektedir. Şirketimiz Turkiye güney sahillerinde satılık emlak danışmanlık hizmetini aktif olarak sürdürmektedir.. Merkez ofisimiz Marmariste bulunmaktadır. 1994 yılından beri Marmaris Ticaret odası üyesiyiz. Geniş portföye sahip olan portföyümüzde yüzlerce satılık kiralık ilan bilgisini yayınlamaktadır. İnteraktif bilgi bankamız sitemizde düzenli güncellenmektedir. Gonenc Emlak Marmaris güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi sürekli yenilenmektedir. Lütfen arsaların dışında, Marmariste kiralik ev ve Marmariste satilik daire ile müstakil ev, villa, köy evi ilanları da güncellenerek portföyümüzden sunulmaktadır. İsteklerinizi ileterek bize ulaşınız.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 750,000 TL
M2 492

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/620-1.jpg

ilan/620-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist