Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:628 - Satılık Koy Gokova Satilik Emlak

Satilik Koy

Mülk sahibi satıştan vazgeçti. 0cak-2018. İlan akıya alınmıştır.

Muğla Akyaka'dan yukarı Akbük mevki, Gokova satilik emlak. Toplam 8145 m2 olan arazi 1471m2 ve 6674m2 iki adet parselden oluşmaktadır. İstenilir ise tek tek parsel satışı mümkündür.

Denize sıfır konumda bulunan arsanın, denize 105 metre cephesi bulunmaktadır. Gokova satilik emlak içinde 250 adet yetişkin zeytin ağaçları vardır. Arazi doğal sit alanı kapsamı içindedir. Yat-çekek yeri olarak veya muhtelif amaçlı kullanım mümkündür. Yatırım potansiyeli bulunan satılık koy sadece bu amaç için bile alınabilir. Çünkü resmi tapulu satılık koy çok güç bulunmaktadır.

Satılık arsa için Güvenli bir alışveriş gerçekleştirmek üzere alıcı satıcı karşılıklı görüşme tarafımızdan temin edilir. Pazarlık payı mevcuttur.

Arsalar

20 yıl üzerinde süredir profesyonel kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Muğla çevresi satılık koy ve Gokova satılık emlak bilgileri ile villa müstakil ev yazlik konut imarlı arsaları Gonenc emlak düzenli güncel sunmaktadır. Marmaris çevresinde denize sıfır satılık arsalar bulunmaktadır. Ancak Belediye hudutları dışında kalan bölgede imar yoktur. 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı Datça Bozburun Plan hükümleri geçerlidir. Bu nedenle turistik tesis ya da konut inşaatı yapılamamaktadır. Ayrıca bu bölgelerde yabancılara emlak satışı yasaktır. Ancak şirket üzerine kayıt edilerek alınabilir. Marina inşa etmek özel prosedürlerle belirlenmiştir. Şirketimiz 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Lütfen sorularınızı iletiniz. Marmarisbox Bülteni üyelik ücretsizdir. 2008 yılından beri üçer ayda bir hazırlanan piyasa analiz raporları yayınlanır. Seçilen ilanlar, duyurular sunulur. Tüm ilanlarımız XML sayfalarımızdan verilir. Özet akış sistemi RSS ile takip edilebilir. Sosyal medya etkin kullanılmaktadır. Şirket adına hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Portföyümüzde, satilik arsa yanı sıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile yazlik konut köy evi bilgileri de sunulmaktadır. Gonenc Emlak Şirketi Muğla Gökova bölgesinde yatırım amacına uygun satılık parselleri fırsat olarak sunmaktadır.

Kategorisi: Koy
Bölgesi: Gökova Akbük
Fiyatı: 0 TL
M2 8145

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/628-1.jpg

ilan/628-2.jpg

ilan/628-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist