Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:635 - Satılık Ada Marmaris

Satilik ada

Satıldı Aralık 2015
Gayrimenkul; Batı akdeniz sahilinde, sahilden 150-550 metre uzaklıkta, Marmarise 34 kilometre mesafede bulunan, özel mülkdür. Gayrimenkul 80.000m2 yüzölçümüne sahipdir. Resmi olarak 27.620m2'si, sahıs tapulu, 53.000m2 olan diğer kısmı hazineye aitdir. Adada elektrik, telefon, su hattı Ulaştırma Bakanlığı'ndan alınan özel izine istinaden, deniz altından hat çekilmek suretiyle temin edilmiştir.

Tapudan tescili yapılmış olan üç adet ev, jeneratör binası, depo, tuvalet bulunmaktadır. Ana bina önemli taş işçiliği ile şato tipindedir. Her türlü konfor sağlanmıştır. Kale olarak adlandırılan müstakil ev sahildeki iskeleden itibaren ışıklandırılmış yürüyüş yolu yapılmıştır. Sahilden adaya beş dakikada ulaşılmaktadır. Güçlü motora sahip yat ile bu süre daha da kısalır. Satilik ada akdeniz bitki örtüsü makilik yanısıra yekişkin zeytin ve muhtelif bakımı yapılan ağaçları bulundurmaktadır. Doğal boğaz geçişi tipinde kolasyonu bulunan adanın suyu açık denizle bağlantısı nedeniyle temizdir.

Çift yükseltili ve her iki yanı da derin su geçit olan ada üzerinde binlerce ağaç bulunmaktadır. Biri yüzme havuzu olarak kullanma imkanı olan dört adet sulama havuzu mevcutdur.

Daha fazla bilgi için randevu almak üzere, tapu, çap,resim için yetkili Kemal Gonenc ile lütfen temas kurunuz. [ Tel 905323120116 ] Güvenli alışveriş için, ciddi alıcıların emlak sahibiyle yüzyüze görüşmeleri temin edilir.

Gonenencemlak.com.tr

1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe bulunan şirketimiz, Marmarisbox emlak bülteni ile sizleri bölgemizdeki gelişmelerden haberdar etmektedir. Resmi şirket sitemizde son kayıt edilen emlaklar, koy, marina amaçlı denize sıfır arsalar için RSS butonuna tıklayınız. Satilik kiralik daire konut arsa tipi gayrimenkul bilgileri güncel yayındadır. Satilik ada fiyatları ve satılık ada Marmaris ilanları Türkiyede satışa sunulan adalar hakkında bilgiler Gonenc Emlak Marmaris tarafından sektöre sunulmuştur. Şirket portföyümüz düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Ada yanısıra Mugla çevresi satilik villa imarlı arsa yazlik konut ilanlari ve Marmariste satılık daire tipi gayrimenkul bilgileri mevcutdur. Duyurularımız sosyal medya üzerinde şirket adına açılmış hesaplardan takip edilebilir. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Ada
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 0 TL
M2 80000
Kat
Oda
Yaş
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/635-1.jpg

ilan/635-2.jpg

ilan/635-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist