Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:668 - Selimiye Satılık Villa Müstakil Ev

Satılık müstakil ev

İlan yayından çekilmiştir.

Marmaris Selimiye Köyü'nde denize 160 metre mesafede bulunan, deniz manzaralı, dört yaşında villa satılıktır.

Selimiye Köy yerleşim alanı içinde yeralan villa, birinci kat 80m2, ikinci kat 60m2 olmak üzere toplan 140m2'dir. Birinci kat, 37m2 salon,on plan mutfak ,12m2 antre ,5m2 bir adet duş wc, 20m2 teras'dan ibaret olup tavan yüksekliği 2.90'dır. Üst kat, üç adet yatak odası,10m2 banyo ,Balkon 6m2, sahanlık 8m2'dir. 765m2 bahçe içinde, 16 adet otuz yıllık badem ağacı, zeytin, iki adet malta eriği, üç erik ağacı, nar, mandalin, limon, benjamin, melissa, çam ağaçlarından oluşan batonik flora mevcutdur. Bahçede ayrıca 6m2 alet edevat için müştemilat bulunmaktadır. Hidraforlu artezyen ile devamlı su temin edilmektedir. Ayrıca şebeke suyu ve iki adet 1250 Lt kapasiteli su deposu vardır.

Selimiye'de deniz manzaralı villanın imara geçiş evrakları tamamlanmıştır. Tüm imar harçları ve cezaları ödenmiştir. Ek olarak, 5403 nolu kanun [bkz: geçici 1 nci md.]sinden yararlanarak imar affına girmiş durumdadır. Başvurusu, keşfi yapılarak prosedür gereği evrakları tamamlanmıştır. İmar planı gerçekleşince doğrudan tescil için tüm işlemler yapılmıştır. Villa için yer gösterme randevu ile yapılır. Güvenli bir satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürürlür.

Selimiye Emlak

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Mugla Marmaris Selimiye satılık villa ilanları ve Selimiye emlak imar bilgileri Gonenc Emlak sitesinde yazlik konut müstakil ev fiyatları verilmektedir. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde gayrimenkul sektörüne hizmet vermekte olan şirketimiz geniş portföye sahipdir. Marmaris Gonenc Emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli olarak güncellenmektedir. Yeni kayıt edilen ilanları bültenimizden veya sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan duyurmaktayız. Bültenimize ücretsiz üye olarak bilgi edinme öncelik avantajından yararlanınız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Villa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 0 TL
M2 140
Kat 2
Oda 3
Yaş 4
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/668-1.jpg

ilan/668-6.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist