Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:682 - Marmariste Kiralik Ev Kiralık Villa

Kiralik kale evi

Kiralama koşulu: altı ay peşinat, bir aylık kira tutarı kadar depozit ve ayni miktarda KDV dahil fatura karşılığı danışmanlık hizmet bedeli ödenerek yıllık kira kontratı tanzim edilecektir. Su elektrik aboneliği kiracı adına yapılır, giderleri kendisine aittir.

Merkezde Kısa yalıda, üç yıl önce komple tadilatla yenilenmiş meraklısına taş yapı kiralık müstakil ev. Evin pencereleri pimapen, ısıcam, çelik kapı, ayrıca dekoratif demirden kapı ile pencereler cumbalı yapılmıştır. Zemin birinci sınıf karo, üst kata çıkılan merdivenler küpeştelidir. Yola çift tarafdan cepheli müstakil ev, denize 30m mesafededir. Üst katda iki adet yatak odası, geniş antre vardır. Banyo duşakabinlidir. Tavanlar ise yöre mimarisine uygun ahşap yapılıdır. Açık mutfak kullanışlı dizayn edilmiştir. Evin tüm elektrik,su sistemi yenilenmiştir.

Kiralama koşulları

Marmariste ev kiralama, gelenekselleşen usul gereği ilk ay kira, bir aylık kira tutarı kadar depozit ile verilmektedir. Yıllık kira kontratı tanzim edilmektedir. Kiracının seçeceği sigortacıdan, ücreti kendisi tarafından ödenmek üzere yangına karşı sigorta edilmesi gerekmektedir. Elektrik su aboneliği kiracı adına yapılacak ve abonelik gideri de kendisine aitdir. Kiraların düzenli ödenmesi esasdır. Sezonluk kiralamada kira bedeli peşin alınır. Yıllık kiralamada garanti talep edilmektedir. gayrimenkul şirketimiz yetkilisi tarafından yer gösterme tutanağı tanzim edilerek gerçekleştirilir.

Gonenc Emlak

Şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. 1994 yılında kurulan şirketimiz ayni yıl kurulmuş olan Ticaret Odası üyesidir. Portföyümüzde yer almakta olan ilanlar, düzenli yenilenmektedir. Yeni ilanları sitemizden, ücretsiz üyelik sistemiyle yönetilen bültenimizden, unvanımızı taşıyan sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Gonenc Emlak Türkiye güneysahillerinde satilik kiralik daire konut ve marmaris arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunmaktadır. Aradığınız özelliklerde bulamadığınız emlaklar için isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Mugla Marmariste kiralik ev bilgisi ve Marmaris emlak fiyatları ile yazlik konut köy evi gibi gayrimenkul ilanları düzenli yenilenerek interaktif şirketimizin izlediğiniz resmi sitesinde veriliyor.

Kategorisi: Villa
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 600 TL
M2 100
Kat 2
Oda 2
Yaş
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/682-1.jpg

ilan/682-2.jpg

ilan/682-3.jpg

ilan/682-4.jpg

ilan/682-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist