Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:702 - Marmaris Selimiye Satılık Arsa

Arsalar

Mugla Marmaris Selimiye Mahallesinde yatırımcılara özel satılık emlak satışa sunuldu. 5.842m2 büyüklükte gayrimenkul imar planı uygulamaya girdiğinde prim yapma potansiyeline sahiptir. Ana cadde ile 25m mesafede bulunan parsel, kadastro geçmiş ve müstakil şahıs tapuludur. meyilli arazi özelliğine sahip olan parselin önü kapanmaz her yerinden deniz manzarası görmesi önemli özelliğidir. Plajı bulunan koya yakın olan arazi değerli lokasyonda yer almaktadır.

İmar Bilgileri

Selimiye satılık arsa Datça Bozburun plan hükümleri kapsamındadır. 1/25.000 ölçekli plan hazırlanmış, günün şartlarına göre yenileme ve iyileştirme yapılarak Revizyon Planı çalışması gerçekleştirilmiştir. Nitekim, 30 Mart 2014 yerel seçimleri ardından köyün nüfusu 500 kişi üzerinde olduğundan Selimiye Mahalle ilan edilmiştir. Bir ay sonra 30 Nisan günü Revizyon Planı Belediye de askıdan indirilmiştir. Tüzel ve şahıs itirazları yapılmış, değerlendirilmektedir. Bu gelişme, beklenti yaratmıştır.

5637 sayılı Toprak kanunu, 3000m2 üzerindeki emlaklar için belirli sınırlamalar getirmiştir. Alıcı ile satıcı emlakı satın almak için anlaştığında, işlem için Tapu Müdürlüğü' ne gidildiğinde İlçe Tarım Müdürlüğü'nden onay alınması mecburiyeti vardır. Onay alınamaz ise; satış yapılamamaktadır. Revizyon Planının onaylanması üzerine, uygun parsellere, Belediye yetkili olarak inşaat ruhsatı vermektedir.

Marmaris Gonenc Emlak

Gönenç Emlak şirketi 1994 yılında Marmariste kurulmuştur. Aralıksız olarak 20 yıl üzerinde süredir profesyonel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Selimiye satılık arsa pazarlamasını, muhtar senedi ile satışların yapıldığı dönemden beri aktif olarak sürdürüyoruz. G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yönetmeliği çıkarılınca, 2008 yılında Selimiye Emlak sitemiz editörümüz tarafından özgün dizayn edilerek yayına başladı. Bölge üzerine büyüteç tutarak izleyicilere daha detaylı bilgi vermeye çalıştık. Böylece şube faaliyetimiz de başlamış oldu. En son kayıt edilen ilanlarımız sosyal medya üzerinden izleyicilerimize duyurulmaktadır.

Mugla çevresi sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari belirli aralıklarla güncellenerek yenilenmektedir. Ayrıntıları, video clipler eşliğinde detaylı olarak bloglarımızdan takip edebilirsiniz. Selimiye satılık arsa için soru ve isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. Sitemizde yoğunluğu nedeniyle sık güncellenen, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile müstakil ev yazlik konut köy evi satilik villa ilanlarını takip edebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 1,500,000 TL
M2 5842

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/702-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist