Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:705 - Hisarönü Satılık Emlak Arsa

Değirmen Yanı

Araçla Marmaristen 20 dakika mesafede bulunan Hisarönü Mahallesi Değirmenyanı mevkiinde satılık emlak. Parsel 4363m2 olup, kadastro yoluna boydan sınır cephelidir. Revizyon imar planında yer alan kadastro yoluna 25m sınır limiti kapsamındadır. Topografik açıdan hafif meyilli düz yapıdadır. Ormana yakın olan parsel, çevresinde evler bulunmaktadır. Randevu alınarak Hisarönü satılık arsa şirketimiz tarafından yerinde gösterilir.

Hisarönü

Marmarise 19km uzaklıktaki köyümüz, 30 Mart yerel seçimleri ardından, 6360 sayılı kanun gereği Muğla Büyük Şehir ilan edilince, Hisarönü nüfusu 500 kişi üzerinde olduğundan mahalle oldu. Yönetim olarak Marmaris Belediyesine bağlandı. İmar durumu açısından, inşaat izini veren İl Özel İdare Müdürlüğü yasa ile kapatıldığından yetki belediyeye yapılan tüzel ve kişilerin itirazları değerlendirilmektedir. Plan onaylandığında, %40 oranında kamulaştırma yapılabileceğinden metraj yüksek olması nedeniyle, net imarlı kalan alanın ciddi prim yapması öngörülmektedir. Bu anlamda yatırımcılar için potansiyel prim oranı cazip görünmektedir. 20594 sayılı Toprak Konunu satış için engel değildir.

Gayrimenkul

Şirketimiz 20 yıldan beri aralıksız profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Sürekli güncellenen portföyümüz, Mugla Marmaris sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari düzenli yayınlamaktadır. Bilgi bankası niteliğindeki porföy yüzlerce satılık arsa ilanları yanında Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile müstakil ev villa arsa köy evi yazlık konut tipi gayrimenkul seçenekleri sunmaktadır. Yeni kayıt edilen arsa ilanları sosyal medya hesaplarımızdan hemen duyurulduğundan bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz üyelik sistemi ile hizmet veren Marmarisbox Bülteni 2008 yılından günümüze yayındadır. Sektör haberleri için şirket bloglarından da yararlanabilirsiniz. Hisarönü satılık arsa hakkında soru,istekleriniz için bize ulaşınız.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris Hisarönü
Fiyatı: 750,000 TL
M2 4363

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/705-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist