Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:723 - Kiralık Daire Sarıana Marmaris

Marmaris Sarıana Kiralık Daire

Marmariste kiralıkev

KİRALANDI
Muğla Marmaris Sarıana Mevki kiralık daire Gönenç Emlak şirketi tarafından kiraya verilecektir. Yat limanına, Okula, alışveriş merkezine, çarşıya, eğlence mekanlarına yakın olan daire, üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunmaktadır.

Boya badana yapılarak kullanıma hazır durumda bulunan kiralık ev, aylık kiralama koşuluyla kiraya verilecektir. Apartman girişinde otomat olduğundan, sadece anahtarı olan giriş yapması için ön güvenlik vardır. Daire girişinde antre ve yerden tavana sabit portmanto mevcuttur. Salonda amerikan mutfak yer alır. Geniş balkona çıkış ile cam çerçeve ile kapatıldığından yaz kış kullanılan alan kazanılmıştır. İki adet yatak odası geniş ve kullanışlıdır. Odalardan birisinde sabit dolaplar kiracı kullanımına bırakılmıştır. Ayrıca yatak odasından çıkışlı arka bahçeye bakan fransız balkonun da bulunduğunu belirtelim.

Kiralama koşulları

Aileler tercih edilmektedir. Bir yıllık kira kontratı tanzim edilir. Noterden alınacak tahliye taahhütnamesi kiracı tarafından verilir. Elektrik su abonelikleri kiracıya aittir. Bu işlemlerin yapılabilmesi amacıyla DASK kiraya veren tarafından yapılır. Evin teslimi tutanakla yapılır. Kiracı evi teslim aldığı gibi teslim etmekle mükelleftir. İki aylık kira bedeli depozit olarak kiracı ve kiraya veren müşterek hesabına yatırılır. Bu para ancak çift imza veya mahkeme kararı ile çekilebilir. Kiracının aylık ödemeleri gününde ve eksiksiz yapması gerekir. Erken tahliye halinde, mülk sahibinin kontrat bitimine kadar kalan kira süresine ait ödemeleri yapmak zorundadır. taraflar anlaştığı sürece kontrat uzatılabilir.

Gönenç Emlak Marmaris

01.01.2017 günü kurulan firmamız Marmariste profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir.Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları sunuluyor. Kuruluşundan günümüze aralık vermeden aktif faaliyetimiz devam etmektedir. portföyümüzde aradığınız özellikte kiralık ev bulamazsanız talebinizi bırakınız. Uygun yeni konut geldiğinde size ulaşılarak öncelik avatajı kazanırsınız. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Daire
Bölgesi: Marmaris Sarıana
Fiyatı: 0 TL
M2 90
Kat 3
Oda 2
Yaş 20
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/723-1.jpg

ilan/723-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist