Selimiye Satılık Villa Müstakil Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Selimiye Mahallesinde denize 160 metre mesafede bulunan deniz manzaralı villa satılıktır. 

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Villa Müstakil Ev

 • İlan No
  668
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  140
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Belirtilmemiş
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık müstakil ev

Marmaris Selimiye Mahallesinde denize 160 metre mesafede bulunan, deniz manzaralı villa satılıktır. Gönenç Emlak Şirketi 01.01.1994 yılında kurulduğundan beri Selimiyede gayrimenkul satış süreci yönetmektedir..

Selimiye yerleşim alanı içinde yeralan villa, birinci kat 80m2, ikinci kat 60m2 olmak üzere toplan 140m2'dir. Birinci kat, 37m2 salon,on plan mutfak ,12m2 antre ,5m2 bir adet duş wc, 20m2 teras'dan ibaret olup tavan yüksekliği 2.90'dır. Üst kat, üç adet yatak odası,10m2 banyo ,Balkon 6m2, sahanlık 8m2'dir. 765m2 bahçe içinde, 16 adet otuz yıllık badem ağacı, zeytin, iki adet malta eriği, üç erik ağacı, nar, mandalin, limon, benjamin, melissa, çam ağaçlarından oluşan batonik flora mevcutdur. Bahçede ayrıca 6m2 alet edevat için müştemilat bulunmaktadır. Hidraforlu artezyen ile devamlı su temin edilmektedir. Ayrıca şebeke suyu ve iki adet 1250 Lt kapasiteli su deposu vardır. 

Selimiye deniz manzaralı villanın imara geçiş evrakları tamamlanmıştır. Tüm imar harçları ve cezaları ödenmiştir. Ek olarak, 5403 nolu kanun [bkz: geçici 1 nci md.] 'sinden yararlanarak imar affına girmiş durumdadır. Başvurusu, keşfi yapılarak prosedür gereği evrakları tamamlanmıştır. İmar planı gerçekleşince doğrudan tescil için tüm işlemler yapılmıştır. Villa için yer gösterme randevu ile yapılır. Güvenli bir satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürürlür.

Selimiye Emlak

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Mugla Marmaris Selimiye satılık villa ilanları ve Selimiye emlak imar bilgileri Gonenc Emlak sitesinde yazlik konut müstakil ev fiyatları verilmektedir. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gönenç Emlak

24 yıl üzerinde gayrimenkul sektörüne hizmet vermekte olan şirketimiz geniş portföye sahipdir. Marmaris Gönenç Emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli olarak güncellenmektedir. Yeni kayıt edilen ilanları bültenimizden veya sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan duyurmaktayız. Bültenimize ücretsiz üye olarak bilgi edinme öncelik avantajından yararlanınız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita