Beldibi Satılık Daireler Dubleks Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Marmaris Beldibi satılık villa müstakil ev ilan bilgilerini büyük metrajlı konut arayanlara sunuyor.

Emlak Danışmanı

Beldibi Satılık Daireler Dubleks Ev

 • İlan No
  186
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  300
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Marmaris Beldibi Satılık Villa

Ulaşımı kolay, güneş gören geniş ve kullanışlı dubleks daire. İki katlı evin ikinci kat ve çatı ile birlikte 300 metrekare çatı dubleks gayrimenkul. Gönenç Emlak Şirketi Marmaris Beldibi satılık villa müstakil ev ilan bilgilerini büyük metrajlı konut arayanlara sunuyor. Beldibi Belediye idare sistemi Muğla İlinin Büyük Şehir Belediyesi olması ile Mahalle statüsü kazandı. Marmaris Belediyesine bağlandı. Marmaris Merkezden dolmuş ile sadece beş dakika sonra satışa çıkarılan evin 50 metre yakınındaki duraktan ulaşım bulunduğunu belirtelim.

Evin Özellikleri

Konut üç tarafı komple güneş gören, aydınlık ve rahat kullanım avantajına sahiptir. Komple eşyalı olarak satılması mümkündür. Evin İç merdivenleri ahşap olup, geniş balkon ve teras, bağımsız mutfak, çift banyo tuvalet, sabit dolaplar mevcuttur. Konutta birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır. Mutfak ankastre olup, fırın, bulaşık yıkama makinesi dekoratif mutfak sabit mobilya deseniyle uyumludur. Ön yıkama için "Teka" marka yabancı ithal çift yıkama hazneli aparat tercih edilmiştir. Mutfak geniş olduğu için kahvaltı alınacak olanak sağlanmıştır. 

Misafir kullanımı için düşünülen banyo lavabo ve ana banyo rahat kullanıma uygun alana sahiptir. Birinci sınıf kalite fayans seçilerek yapılmıştır. Modern armatürler ve vitra banyoda tercih edildiği izlenmektedir. Pencerelerde ısı cam kullanılarak enerji tasarrufu çatıdaki izolasyon ile desteklenmiştir. Isınma amacıyla kombi sistemi yapılmıştır. Yaz aylarında kullanılmak için salon ve yatak odasında klima vardır. Bina dış cephede silikonlu boya kullanılarak nem önleme sağlanmıştır.

Konut Kredisi

Konutlarda yasal son aşama kat mülkiyetinin tesis edilmesidir. Bilindiği gibi, kat irtifakı yapıdaki dairelerin kimlere ait olduğunu gösteren (mavi) tapu ile nitelenir. Oysa, (kırmızı) yani kat mülkiyet tapusu ise, sadece sahipliği değil ayni zamanda maliklerin müşterek alanları nasıl kullanacakları ve paylaşacaklarını yönetim planı ile anlatır. Bina için yapılacak giderlerin paylaşılması, otomat,temizlik ve benzeri bu plan ile yürütülür. Konut kredisi kullanımı için satılık ev kriterlere uygundur. Alıcının kredi notu konusunda sıkıntısı bulunmuyor ise bu avantaj değerlendirilir. Kredi faiz oranlarının seviyeleri dikkate alınırsa tarafımızdan kullanım tavsiye edilmektedir.

Yer Gösterme Protokolü

Randevu alınarak gayrimenkul gösterilir ve ayrıntılı bilgi verilir. Ancak, işlemin yapılması amacıyla önce tutanak tanzim edilir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 /59 numaralı tebliği esas alınarak düzenlenen protokol karşılıklı imzalanarak taraflara birer sureti verilir. Yapılan tutanak ile verilen hizmet belgelenir. Gayrimenkul danışmanlık ofis ve şirketleri bu uygulamayı faaliyet usul gereği yapmakla yükümlüdür. Zorlayıcı değildir. İmza atmak istemeyenlere hizmet verilmez.

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

Konusunda uzman ekip tarafından yönetilen şirketimiz bölgede çeyrek asır süreyi aşan hizmet vererek öncü emlak şirketi özelliğine sahiptir. Kuruluşundan bu güne firmamız teknolojideki gelişmeli yakından takip ediyor. Nitekim bu nedenle sürekli gelişim gösterdi. Klasik ticaret ömrünü tamamladı. Firmamız, stratejik planlama, inbound ve dijital pazarlama stratejilerini modern teknik ve yöntemleri kullanıyor. Şirketin kuruluş yıllarında web sitemiz sürekli gelişti. Şu an izlediğiniz site on beş yıldır aralık vermeden izleyicilerine bilgi  ve fırsatlar sunarak paylaşımda bulundu. Akıllı telefonlarla uyumlu sitemizden aradığınız özellikte ilan bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bölgemizden yüzlerce satılık kiralık ilanlarını sunuyoruz. Satılık kiralık daire konut arsa hakkında taleplerinizi iletiniz. Danışmak daima kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita