Beldibi Satılık İlanları // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Beldibi satılık evler hakkında bilgiler ve Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarılan dubleks konut ilan bilgisi sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Beldibi Satılık Evler

MUĞLA MARMARİS ÇAMDİBİ MAHALLESİ
 • İlan No
  468
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  128
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  6
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Beldibi Konutları

Muğla Marmaris Beldibi satılık evler hakkında bilgiler ve Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarılan dubleks konut ilan bilgisi sunuluyor. Dubleks ev konut kredisi kriterlerine uygundur Satın almak için avantajlıdır. Henüz altı yaşında olması nedeniyle bakım onarım gerekmiyor. Evin iki tarafı açıktır. Kullanımda olan bahçe geniştir. Çevrede ailelerin yaşadığı iki katlı konutlar bulunmaktadır.

Eve girişte yüksek zemin olduğu için birkaç basamak bulunur. Konuta çelik kapıdan girilir. Antre geniştir ve sol tarafta aydınlık salon bulunur. Kullanım kolaylığı düşünülerek dizayn edilen ayrı mutfak salona bitişiktir. İki adet veranda tipi balkona salondan çıkılır. Bu katta banyo tuvalet bulunur. 

Mermer merdivenle alt kata inildiğinde üç adet geniş yatak odası, bir banyo tuvalet kullanıma açıktır. Merdiven altındaki bölüm, çamaşır makinesi, sohben ve muhtelif temizlik gereçlerinin depolandığı alan olarak hazırlanmıştır. Evin izolasyonuna önem verilmiştir. Pencerelerde ses ve ısı dan korunma amaçlı karbon gazlı ısı cam kullanılmıştır. Dış doğramalarda rutubete dayanıklı pen serisi seçilmiştir. Duvarlar sasten boya, kartonpiyerlii iç mekan kapıları amerikan pres kapılardır. Islak zeminlerde birinci sınıf seramik fayans kaliteli işçilikle yapılmıştır.

İmar Geçmişi

Yapı açısından Beldibi Marmaris merkeze göre daha düşük yoğunluk vardır. Çevrede ormanlar iklimi pozitif etkilemektedir. Bahçeli evlerin daha çok bulunması nedeniyle tercih edilen beldemizdir. Uzun yıllar imar açısından Muğla Bayındırlık İl İmar Müdürlüğüne bağlı kaldı. Muhtarlık sistemi ile yönetim yapıldı. Konut sahibi olmayan köylüye ücretsiz arsa dağıtıldı. On yıl başkasına satılmaması ve konut inşa edilmesi için tapuya şerh konuldu. Özellikle sırtlarda görülen önemli yapılaşma nedeni budur. 

Beldibi Köy statüsünden çıkarılarak belediye sistemi idaresine geçti. Hızlı yapılaşma bu dönemde görülür. Ancak, alt yapı hizmetlerinde gelişme de bu dönemde yaşanmıştır. Muğla İli 30 Mart seçimleri ile Büyük Şehir Belediyesi olunca, Beldibi Belediyesi kapatıldı. Yetkiler Marmaris Belediyesine verildi.  İlçe, idari açıdan mahalleye dönüştü. İmar planları açısından, Dastça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir. 1/25.000 ölçekli revizyon planı, daha önce belediyenin hazırladığı 1/1000lik planlar bir bütündür. Bu güne kadar çıkarılan kanunlar, yönetmelikler geçerlidir.

Gönenç Emlakçılık

Şirketimiz 1 Ocak 1994 tarihinde kuruldu. Datça'dan Fethiye'ye uzanan sahillerde ve Marmaris çevresinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti verilmektedir. Hizmet alanımız içinde satılık yüzlerce gayrimenkul ilan bilgisi portföyümüzden sunulur. Düzenli güncelleme yapılarak bilgiler yenilenir. İlanlar sosyal medya hesaplarımızdan, bloglar ve akıllı telefonlardan izlenebilir. Beldibi satılık evler gibi fırsat ilanları haber sitemizde yayınlanır. Beldibi gayrimenkul ilanları hakkında sorularınızı iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita