Beldibi Satılık İlanları // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Beldibi satılık evler hakkında bilgiler ve Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarılan dubleks konut ilan bilgisi sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Beldibi Satılık Evler

MUĞLA MARMARİS ÇAMDİBİ MAHALLESİ
 • İlan No
  468
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  6
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Beldibi Konutları

Muğla Marmaris Beldibi satılık evler hakkında bilgiler ve Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarılan dubleks konut ilan bilgisi sunuluyor. İki katlı evin ikinci katında çatıyla irtifaklı dubleks ev konut kredisi kriterlerine uygundur Satın almak için avantajlıdır. Henüz 9 yaşında olması nedeniyle bakım onarım gerekmiyor. Evin üç tarafı açıktır. Müşterek kullanımda olan bahçe geniştir. Çevrede ailelerin yaşadığı iki katlı konutlar bulunmaktadır. Evin en önemli özelliği kapı önünden dolmuş geçmesidir. Kiracı çıktığı için ev boya badana ve temizlik yapıldıktan sonra satışa sunulacaktır.

Evin Özellikleri

Apartman girişte dışarıdan merdivenle geniş sahanlığa çıkılır. Konuta çelik kapıdan girilir. Antre ferahtır ve sabit portmanto vardır. Sol tarafta aydınlık salon bulunur.iki adet balkona çıkış vardır. Sol tarafta ise müstakil mutfak yer alır. Mutfağın yanında bulunan balkon pencere sistemiyle kapatılarak kullanım kolaylığı düşünülerek alan kazanılmıştır. Bu katta bir adet yatak odası ve lavabo tuvalet bulunur. Güneş enerji sistemi nedeniyle devamlı sıcak su kullanımı avantajdır.

Diğer Özellikler

Mermer merdivenle üst kata çıkıldığında iki adet aydınlık yatak odası, bir banyo tuvalet kullanıma açıktır. Banyo  tuvalet oldukça geniştir. Çamaşır makinesi, sohben ve muhtelif temizlik gereçlerinin konulacağı dolap ve benzeri için hazırlanmıştır. Yatak odalarından çıkışa sahip çok büyük teras ve balkon vardır. Evin izolasyonuna önem verildi. Pencerelerde rutubete karşı alüminyum tercih edildi. İç mekan kapıları amerikan pres kapılardır. Islak zeminlerde birinci sınıf seramik fayans kaliteli işçilikle yapılmıştır.

Beldibi

Beldibi satılık evler yapı açısından Beldibi Marmaris merkeze göre daha düşük yoğunluk vardır. Çevrede ormanlar iklimi pozitif etkilemektedir. Bahçeli evlerin daha çok bulunması nedeniyle tercih edilen beldemizdir. Uzun yıllar imar açısından Muğla Bayındırlık İl İmar Müdürlüğüne bağlı kaldı. Muhtarlık yönetim yapıldı. Konut sahibi olmayan köylüye ücretsiz arsa dağıtıldı. On yıl başkasına satılmaması ve konut inşa edilmesi için tapuya şerh konuldu. Özellikle sırtlarda görülen önemli yapılaşma nedeni budur. 

İmar Tarihi

Beldibi Köy statüsünden çıkarılarak belediye sistemi idaresine geçti. Hızlı yapılaşma bu dönemde görülür. Ancak, alt yapı hizmetlerinde gelişme de bu dönemde yaşanmıştır. Muğla İli 30 Mart seçimleriyle Büyük Şehir Belediyesi olunca, Beldibi Belediyesi kapatıldı. Yetki Marmaris Belediyesine verildi.  İlçe, idari açıdan mahalleye dönüştü. İmar planları açısından, Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir. 1/25.000 ölçekli revizyon planı, daha önce belediyenin hazırladığı 1/1000lik planlar bir bütündür. Bu güne kadar çıkarılan kanunlar, yönetmelikler geçerlidir. Beldibi satılık evler imar mevzuatı nedeniyle çok katlı değildir. Konutlarda bahçe alanları ve balkon teraslar büyük alanlara sahiptir.

Danışmanlık Şirketimiz

Şirketimiz 1 Ocak 1994 tarihinde kuruldu. Datça'dan Fethiye'ye uzanan sahillerde ve Marmaris çevresinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti verilmektedir. Hizmet alanımız içinde satılık yüzlerce gayrimenkul ilan bilgisi portföyümüzden sunulur. Düzenli güncelleme yapılarak ilanlar yenilenir. İlanlar sosyal medya hesaplarımızdan, bloglar ve akıllı telefonlardan izlenebilir. Beldibi satılık evler gibi fırsat ilanları haber sitemizde yayınlanır. Beldibi gayrimenkul ilanları hakkında sorularınızı iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan Beldibi satılık evler ilan içeriği ve diğer yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita